Klasa A - gr. II

STM
Arkadia Olszyny - Jasień 0-1 (0-1)

0-1 Wolak 15. Sędziował: K. Dynarowicz z Tarnowa. Żółte kartki: Bączek, Bąkiewicz, Pudełko. Widzów 200.

Arkadia: R. Nowak - M. Ogar, J. Kuboń, Majzner - W. Kuboń, K. Ogar, Marcin Przeklasa, Krzystyniak (70 Wąs), Kot - Maciej Przeklasa, Krupski (80 D. Nowak).

Jasień: Bąkiewicz - Bączek (46 Klich), Wąsik, Zelek - Majchrzak (60 Pudełko), Słupski, Brach (80 Sobota), Sacha, Jacek Łanocha - Jarosław Łanocha (75 Bożek), Wolak.

Początkowe minuty przyniosły ataki miejscowych, którzy w pierwszym kwadransie wypracowali sobie trzy sytuacje bramkowe. W 8 min po zagraniu Kota, na bramkę uderzał J. Kuboń, Bąkiewicz wybił jednak piłkę poza linię końcową. Dwie minuty później nieznacznie pomylił się W. Kuboń, a w 14 min w jego ślady poszedł Krupski. Po kwadransie gry, przyjezdni wywalczyli rzut rożny, po dośrodkowaniu z którego celnie główkował Wolak. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środkowych rejonach boiska i żadnej z drużyn nie udało się stworzyć klarownej sytuacji do zmiany wyniku. Podobny przebieg miały także początkowe dwa kwadranse po zmianie stron. Na kolejną ciekawszą akcję czekać trzeba było aż do 76 min, kiedy piłka uderzona przez Krupskiego w nieznacznej odległości minęła słupek. Dziesięć minut później miejscowi mieli jeszcze jedną okazję na doprowadzenie do remisu, ale po centrze K. Ogara z rzutu rożnego, Kot trafił w słupek. (STM)

Pagen Gnojnik - Iskra Łęki 3-1 (1-0)

1-0 Migacz 9, 2-0 R. Klęk 48, 3-0 Frey 68, 3-1 G. Urbaś 77. Sędziował: M. Krupa z Bochni. Czerwona kartka: Krzyszkowski (70 min - niesportowe zachowanie). Żółte kartki: M. Urbaś, Marcin Żurek. Widzów 400.

Pagen: Witek - Kurowski, Śliwa, Świerczek - Merecik, Migacz (78 M. Klęk), Krzyszkowski, Wnęk, Wiśniowski - Frey, R. Klęk (87 Wąs).

Iskra: Michalik - Marcin Żurek, W. Kraj, Kuras - M. Urbaś, Stawiarz, Bodzioch (14 Halik, 58 Tomasik), Wnętrzak (72 Rudnik), Mateusz Żurek (60 Czarnik) - G. Urbaś, Przydatek.

Trwa zwycięska seria Pagenu, dla którego wygrana z zaliczaną do czołówki Iskrą oznaczała ósmy w tej rundzie mecz bez straty punktów. Pierwszą groźniejszą akcję przeprowadzili wprawdzie goście (w 5 min Witek obronił strzał z 16 m G. Urbasia, a dobitka napastnika Iskry była niecelna), ale w 9 min to miejscowi objęli prowadzenie. Stało się to za sprawą Migacza, który po wyrzucie piłki z autu przez R. Klęka dobił do pustej bramki piłkę sparowaną przez Michalika po strzale Freya. Do przerwy Pagen miał jeszcze dwie okazje do podwyższenia wyniku. W 14 min Krzyszkowski uderzył jednak obok słupka, a osiem minut później po wrzutce Freya z rzutu rożnego niecelnie główkował Wnęk. Druga połowa rozpoczęła się po myśli miejscowych. Już w 48 min Krzyszkowski zagrał bowiem na 4 m do R. Klęka, któremu pozostało jedynie dopełnić formalności. Trzy minuty później po zagraniu Śliwy z rzutu wolnego obok bramki uderzył Kurowski. Kolejne minuty przyniosły niecelne strzały Wnętrzaka (57 min) i Freya (66 min), ale w 68 min było 3-0. Na listę strzelców wpisał się tym razem Frey, po podaniu Wiśniowskiego kierując piłkę do pustej bramki. Ostatnie minuty należały do gości. W 76 min Witek obronił jeszcze strzał z 16 m W. Kraja, minutę później był już jednak bezradny wobec przymiarki z 11 m - po podaniu Przydatka - G. Urbasia. (STM)

W pozostałych meczach: Dunajec Mikołajowice - Iva Iwkowa 0-0; Jadowniczanka Jadowniki - Sokół Borzęcin 1-4 (1-3), Czuba 35 - Chmura 11, 28, Świątek 1, R. Płachno 52; Olimpia Bucze - Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-2 (0-2), J. Soból 60 - Pałka 18, Baka 30; Victoria Porąbka Uszewska - Sokół Maszkienice 0-0.

1. Pagen 19 44 49-26

2. Jadowniczanka 19 43 57-24

3. Iva 19 40 42-28

4. Iskra 19 33 40-25

5. Sokół B. 18 30 40-33

6. Arkadia 19 25 32-35

7. Dunajec 19 22 31-31

8. Jasień 19 20 23-41