Klasa A - gr. II

STM
0-1 D. Duda 4, 1-1 Kural 76, 1-2 Pałka 90. Sędziował: S. Sułek z Brzeska. Żółte kartki: Świączkowski - Curyło. Widzów 200.

Kłos Łysa Góra - Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-2 (0-1)

Kłos: Wacław Batko - Fikas (71 Nosek), Sacha, Matura, Świączkowski - Pawluk (55 Waldemar Nowak), Gibała, Bączek, Mleczko (52 D. Wróbel) - Kural, Morys.
   Pogoń: Curyło - D. Duda, Widło, Stawarz, M. Góral - Kargul, Kawa, G. Góral (71 Ł. Duda), Bodzioch - Pałka, Dębosz.
   Wykorzystując problemy personalne gospodarzy, Pogoń od pierwszych minut ruszyła do ataku, szybko zdobywając bramkę. Już w 4 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do bramki Kłosa trafiła bowiem główka D. Dudy. W 25 min mogło być 0-2, ale Dębosz przegrał pojedynek sam na sam z Wacławem Batko. W odpowiedzi Curyło nieprzepisowo powstrzymał natomiast będącego na czystej pozycji Morysa. Po zmianie stron więcej z gry mieli miejscowi, wyrównującą bramkę zdobyli oni jednak dopiero w 76 min, gdy Kural wykorzystał nieudaną pułapkę ofsajdową gości. Końcówka meczu należała już do Pogoni. Co prawda strzał Kawy trafił w poprzeczkę, a Bodzioch nie trafił do bramki z 6 m, ale w przedłużonym czasie gry, Pałka uderzeniem z linii pola karnego zapewnił komplet punktów gościom. (STM)

Victoria Porąbka Uszewska - Łęki 3-3 (2-1)

1-0 D. Łazarz 11, 1-1 G. Urbaś 26, 2-1 Piotrowski 45, 2-2 D. Kuras (z karnego) 47, 3-2 Smoleń 55, 3-3 Kieroński 86. Sędziował: M. Bocoń z Żabna. Żółte kartki: Kliś, Gargol - Tyka, Przydatek. Widzów 200.
   Victoria: W. Kapusta I - Powroźnik (46 Niemiec), Biliński, Batko, S. Kapusta (46 Góral) - D. Łazarz, Szkarłat, Rzepa, Gargol - Smoleń, Piotrowski.
   Łęki: Michalik - Pałka, M. Urbaś, D. Kuras, Tyka - Żurek (21 K. Halik), Kukułka, Kieroński, Kraj (41 M. Halik) - G. Urbaś, Przydatek.
   Pojedynek sąsiadów z tabeli zakończył się nie krzywdzącym żadnej ze stron podziałem punktów. Miejscowi objęli prowadzenie już w 11 min po strzale D. Łazarza, kwadrans później do wyrównania doprowadził jednak G. Urbaś. Dzięki bramce zdobytej w ostatnich sekundach pierwszej połowy przez Piotrowskiego, do szatni zwycięsko zeszli gospodarze, ale już dwie minuty po przerwie D. Kuras skutecznie wyegzekwował rzut karny. Victoria szybko odpowiedziała co prawda bramką Smolenia, ale w końcówce meczu, Kieroński po raz trzeci tego dnia doprowadził do remisu.
(STM)

Arkadia Olszyny - Sokół

Borzęcin 1-2 (1-2)

1-0 Krzystyniak (z karnego) 7, 1-1 Wróblewski 38, 1-2 Wróblewski 40. Sędziował: M. Krupa z Bochni. Żółte kartki: Musiał, Jakubas, Płachno. Widzów 100.
   Arkadia: Zięba - W. Kuboń (80 Majzner), J. Kuboń, Krzystyniak, Ł. Kot - Ogar, Majerski, Stolarz, Skowroński (60 M. Kot) - Przeklasa, Sady (70 Grzesik).
   Sokół: Gorczyca - Musiał, Hebda, Wróblewski (78 Janicki), Kądziołka - Ptasiński, Jakubas, Rogóż, Mika (75 Oraczewski) - Zabiegała (60 Płachno), Chmura.
   Do sporej niespodzianki doszło w Olszynach, gdzie lider nie sprostał plasującemu się w dolnych rejonach tabeli Sokołowi. Rozpoczęło się jednak zgodnie “z planem", gdyż w 9 min Krzystyniak wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Majerskim. Losy spotkania rozstrzygnęły się w końcowych minutach pierwszej połowy. W 38 min Wróblewski zaskoczył bowiem Ziębę uderzeniem z rzutu wolnego z okolic narożnika “szesnastki", a dwie minuty później ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców, główką finalizując centrę z rzutu rożnego. (STM)

Jedność Paleśnica - Olimpia Bucze 4-3 (2-1)

0-1 Jemioło (z karnego) 26, 1-1 Fijor 38, 2-1 Piotr Konicki 43, 3-1 samobójcza 47, 3-2 Styrna 68, 4-2 Pomikło 73, 4-3 Krzysztof Przybysławski 80. Sędziował: J. Zwieńczak. z Bochni. Czerwona kartka: Przybylski (36 min - faul taktyczny). Żółte kartki: Nędza, Nidecki, Martyka, Kwiek. Widzów 60.
   Jedność: Nędza - Nidecki, K. Sarota (55 Paweł Konicki), R. Sarota, Martyka - Kwiek, Fijor, Pomikło, Mróz - Rojek (46 Sacha), Piotr Konicki.
   Olimpia: Przybylski - Rysiewicz, Bochenek, Kraj, Krystian Przybysławski - Krzysztof Przybysławski, Styrna, W. Soból, J. Sobół - Wójtkowski, Jemioło.
   Był to typowy mecz walki, z którego zwycięsko wyszli gospodarze. Pierwsza bramka była jednak dziełem Olimpii, a konkretnie Jemioły, który w 26 min wykorzystał “jedenastkę" podyktowaną za faul K. Saroty. Dziesięć minut później mogło być 1-1, ale Piotr Konicki nie wykorzystał rzutu karnego. Sytuacja ta nie zdeprymowała jednak gospodarzy i jeszcze przed przerwą objęli oni prowadzenie. Po zmianie stron oba zespoły zaliczyły natomiast po dwa celne strzały, stąd też spotkanie zakończyło się wynikiem korzystnym dla Jedności. (STM)

Spółdzielca Grabno - Jutrzenka Wierzchosławice 1-1 (1-1)

1-0 R. Chamioło 3, 1-1 S. Słomski (z karnego) 44. Sędziował: R. Świerczek z Tarnowa. Czerwona kartka (63 min Bysiek - faul taktyczny). Żółte kartki: R. Chamioło, Nowak. Widzów 150.
   Spółdzielca: Malisz - Zawisza, Hajdo, Pater, Kieć - Koczwara, D. Wilk, G. Wilk, Nowak - K. Morys (70 W. Kuboń), Chamioło.
   Jutrzenka: Rodak - R. Bożek, Szkarłat, Rubacha, Witek - Hajduk (46 Gacek), T. Rzeźnik (55 Bysiek), S. Słomski, Rajski (83 A. Bożek) - Pawełek, Olender.
   Już w 3 min, gospodarze po błędzie obrony Jutrzenki wywalczyli rzut rożny, dośrodkowanie z którego zamienił główką na bramkę R. Chamioło. Wyrównanie padło w 44 min, kiedy S. Słomski wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym jednego z zawodników Spółdzielcy. W 63 min mogło być 2-1, ale Bysiek sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Nowaka, za co ukarany został czerwoną kartką. W końcowych pięciu minutach oba zespoły mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale zarówno Nowak (85 min), jak i S. Słomski (86 min) przegrali pojedynki jeden na jeden z bramkarzami.
    (STM)

Poręba Spytkowska - Sokół Maszkienice 2-0 (0-0)

1-0 Janik 47, 2-0 S. Sowa 57. Sędziował: D. Rams z Brzeska. Żółta kartka: Kozioł. Widzów 100.
   Poręba S.: Gabriel Sowa - Znajdek, Pajor, D. Put (58 Ł. Gicala I), Kraj - P. Put, Kasperczyk, Janik (66 K. Schmidt), Grzegorz Sowa - S. Sowa, Smoleń.
   Sokół: Wasyłek - Kozioł, Szot, Bury, Kądziołka - Potępa, Świerczek, Kubala, Głuszak (46 Pędrak) - Hebda, Wójtowicz.
   Po bezbramkowej pierwszej odsłonie, w drugiej połowie do ataku ruszyli gospodarze. Już po dwóch minutach gry w tej części meczu, Wasyłka do kapitulacji zmusił uderzeniem z 16 m Janik. Dziesięć minut później S. Sowa wykorzystał natomiast niefrasobliwość obrońców gości, ustalając wynik meczu.
    (STM)

Olimpia Wojnicz - Gnojnik 7-0 (1-0)

1-0 Sygnarowicz 22, 2-0 Łanocha 48, 3-0 Łanocha 51, 4-0 Sygnarowicz 60, 5-0 Sznajder 66, 6-0 Olszak 82, 7-0 Wnętrzak 86. Sędziował: J. Kijowski z Żabna. Czerwone kartki: Palej (63 min - druga żółta), Wnęk (82 min - druga żółta). Żółte kartki: Kusion, Morys, Olszak - Palej, Wnęk. Widzów 150.
   Olimpia: Michałek - Gierc, Curyło, Jękosz, Morys - Gromadzki (85 Gołąb), Łanocha, Wnętrzak, Sznajder (75 Olszak), Orkwiszewski (20 Sygnarowicz), Kusion (60 Bąk).
   Gnojnik: M. Pysno - Smoleń, Palej, D. Krzyszkowski, Merecik - Kałuża (64 Jarzmik), Wnęk, P. Krzyszkowski, Wiśniowski - Jacyszyn (60 Tomera), Kopeć (60 R. Klęk).
   Pierwsza bramka dla Olimpii była w 22 min dziełem wprowadzonego na boisko chwilę wcześniej Sygnarowicza. Prawdziwy popis skuteczności dali jednak gospodarze dopiero po zmianie stron. Najpierw w przeciągu kilku minut dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łanocha, później drugą swoją bramkę zdobył Sygnarowicz, a kończących to spotkanie w “dziewiątkę" gości, “dobili" celnymi strzałami Sznajder, Olszak oraz Wnętrzak.(STM)
1. Arkadia 18 37 41-22
2. Olimpia W. 17 31 44-26
3. Kłos 17 31 35-25
4. Gnojnik 17 29 38-27
5. Pogoń 17 29 36-26
6. Spółdzielca 17 24 30-22
7. Łęki 18 24 30-35
8. Victoria 17 22 38-37