Klasa A - gr. III

STM
0-1 Bociek 69, 0-2 Polanowski (z karnego) 77, 0-3 Wałaszek 79. Sędziował: R. Kaczówka z Żabna. Żółte kartki: T. Dzięgiel, Zając - Dymon, Starsiak. Widzów 100.

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska - Wolania Wola Żelichowska 0-3 (0-0)

Dąbrovia II: Światłowski - Zając, Bryła, Stokłosa, Wajda - T. Dzięgiel (65 Wieczorek), Drewniany (58 Jarosz), Kułaga, Baran - Niewola, Z. Fijał (80 D. Wiśniowski).
   Wolania: Mosio - Polanowski, Szostak, Surowiec, Dymon - Wałaszek, Białożyt, Bociek (85 Kowalski), Lis (67 Starsiak) – Majchrowski, Moryl.
   W pierwszej połowie, oba zespoły miały kilka okazji do zdobycia bramki, żadnemu nie udało się jednak zaskoczyć bramkarza rywali. Na pierwszą bramkę czekać trzeba było do 69 min, kiedy po strzale Majchrowskiego w słupek, przy odbitej jeszcze przez obrońcę gospodarzy piłce pierwszy zameldował się Bociek i główką skierował ją do siatki. W odpowiedzi Z. Fijał trafił z rzutu wolnego w boczną siatkę, a chwilę później Mosio wybił poza boisko zmierzający pod poprzeczkę strzał Jarosza. W 77 min Zając sfaulował w polu karnym Moryla, a podyktowaną przez sędziego “jedenastkę" zamienił na bramkę Polanowski. Wynik meczu ustalił dwie minuty później Wałaszek, strzałem z 10 m finalizując kontrę Wolanii. (STM)

Polan II Żabno - Nadwiślanka Wola Rogowska 2-1 (2-0)

1-0 M. Lustofin 15, 2-0 Węgiel 20, 2-1 Biernat 81. Sędziował: M. Biernat z Bochni. Czerwona kartka: M. Lustofin (63 min - uderzenie przeciwnika). Żółte kartki: T. Urban, Mróz, Cegielski - Biernat, W. Urban. Widzów 100.
   Polan II: Szymura (46 Kurpisz) - B. Gubernat, Cegielski, Grabka, Mróz (66 Kozak) - Wróbel (66 K. Pudełko), M. Pudełko (46 Szostak), Węgiel, Madejski - T. Urban, M. Lustofin.
   Nadwiślanka: Toboła - Tabor (86 Konstantynowicz), Górowski, A. Urban, W. Urban - Habura, Cholewa (31 Dębiński), Nita, Skrzyński - Biernat, Zabiegała.
   O wygranej, zamykających przed tym spotkaniem tabelę, gospodarzy przesądziły pierwsze minuty meczu. Po kwadransie gry M. Lustofin wygrał bowiem pojedynek sam na sam z Tobołą, pięć minut później dośrodkowanie Wróbla sfinalizował zaś “szczupakiem", Węgiel. Gości stać było tego dnia na zdobycie jednej tylko bramki. Jej autorem był Biernat, który w 81 min dobił piłkę odbitą przez miejscowego bramkarza po strzale Zabiegały.
(STM)

Ava Grądy - Radłovia Radłów 1-8 (1-3)

1-0 Chmura 12, 1-1 P. Kijak 27, 1-2 W. Warjas (samobójcza), 1-3 Malik 37, 1-4 Cnota 58, 1-5 P. Kijak 70, 1-6 Bąk 80, 1-7 Bąk 86, 1-8 R. Sygnarowicz 88. Sędziował: K. Kiwior z Tarnowa. Mecz bez kartek. Widzów 50.
   Ava: Ł. Bieda - S. Bieda, W. Warjas (46 Łazarz), Trzpit, Lizak (84 Wójtowicz) - W. Czupryna (83 Paweł Niemiec), Pochroń (81 K. Warjas), P. Czupryna, Łączyński - Chmura, Piotr Niemiec
   Radłovia: Kania - Bąk, Kowalik, K. Sygnarowicz (85 Magoń), R. Sygnarowicz - Łoś, Pytka (75 Grabka), Cnota, P. Kijak - Malik (80 Gdowski), R. Kijak.
   Początkowe minuty nie zapowiadały klęski gospodarzy, którzy byli w tym okresie stroną dyktującą warunki. Uwieńczeniem przewagi Avy była bramka zdobyta w 12 min przez Chmurę, który po zagraniu Trzpita wygrał pojedynek sam na sam z Kanią. Do remisu doprowadził w 27 min P. Kijak mocnym strzałem z 16 m. W końcówce pierwszej połowy Radłovia zdobyła jeszcze dwie bramki; pierwszą po niefortunnej interwencji W. Warjasa, drugą po strzale Malika. W drugiej połowie goście nastawili się na obronę wyniku, kontry w ich wykonaniu były jednak wręcz zabójcze i Ł. Bieda jeszcze pięciokrotnie wyciągać musiał piłkę z bramki. (STM)

Nieciecza - Unia Les-Drób Niedomice 2-2 (2-1)

0-1 Tomaszewski 13, 1-1 Dudek 20, 2-1 Dudek 45, 2-2 W. Załęski 47. Sędziował: D. Mucha z Bochni. Żółte kartki: Kaczówka - T. Zahora, Trytko, W. Załęski. Widzów 400.
   Nieciecza: G. Bułat - Kaczówka, Nowak, T. Krupa, Pochroń - Prażuch, Krok, Kusior (67 Biesiada), M. Krupa - Dudek, Bachanek (56 D. Bułat).
   Unia Les-Drób: Przydział - Gniadek, Gniecki, Rzeszutek, Kopacz - T. Zahora (74 M. Zahora), Tomaszewski (82 Żołądź), Łopatowski (46 Kasztelewicz), Trytko - R. Załęski (46 W. Załęski), Czeczot.
   Pojedynek dwóch czołowych zespołów tej klasy rozgrywkowej zakończył się nie krzywdzącym żadnej ze stron remisem. Goście objęli prowadzenie w 13 min po strzale z 18 m Tomaszewskiego, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka. Siedem minut później, Kusior zakończył swój rajd lewym skrzydłem wrzutką w pole karne, a Dudek uderzeniem z 8 m w “krótki" róg doprowadził do remisu. Tuż przed przerwą miała miejsce kopia niemal tej akcji i Dudek po raz drugi zmusił do kapitulacji Przydziała. Wynik meczu ustalony został dwie minuty po przerwie, gdy po ładnej akcji Tomaszewskiego, Kasztelewicza i T. Zahory, W. Załęski z 7 m skierował piłkę do bramki. (STM)

Dunajec Ujście Jezuickie - Olimpia Zabawa 0-6 (0-1)

0-1 J. Marszałek 34, 0-2 G. Zieliński 57, 0-3 J. Marszałek 60, 0-4 M. Augustyński 77, 0-5 M. Augustyński 80, 0-6 G. Baran 86. Sędziował: S. Magiera z Żabna. Żółta kartka: G. Baran. Widzów 150.
   Dunajec: Drewniany - P. Wolański, Czyżyk, Sucharski, Moryl (66 Kowalski) - K. Skowron, Nagórzański (81 Wielgus), Kosoń (60 Grzywna), Sobota - R. Wolański, Koziara (57 S. Skowron).
   Olimpia: Wilkosz - D. Augustyński, S. Baran, M. Zieliński, G. Baran - Kula, M. Augustyński, J. Marszałek (60 Bugajski), Mączko (46 G. Zieliński) - A. Marszałek, H. Zieliński.
   Wynik meczu sugerować mógłby zdecydowaną przewagę gości, tymczasem do przerwy więcej z gry miał Dunajec. Nie uchroniło to jednak miejscowych od straty bramki po strzale J. Marszałka z rzutu wolnego. W drugiej połowie na boisku dominowała już Olimpia, a rezultatem tego było pięć kolejnych bramkę zdobytych przez ten zespół. (STM)

Brzezówka - Wietrzychowice 1-3 (0-1)

0-1 Nagórzański 15, 0-2 K. Biedroński 60, 0-3 G. Biedroński (z karnego) 84, 1-3 Galary 90. Sędziował: R. Grzyb z Tarnowa. Żółte kartki: Kopia - G. Biedroński, M. Nowak. Widzów 100.
   Brzezówka: Gwizd - Kuter, Gądek, (56 Galary), Dykas, Kopia (81 Sekulski) - Trzpit, Sosin, Bulwa, Kogut - Taraska, Majka.
   Wietrzychowice: Pinas - Burzawa, Tułacz, Opioła, K. Biedroński - M. Nowak, Klich, Nagórzański, Michalczyk - G. Biedroński (85 Michalik), J. Nowak (85 Sacha). Goście pewnie zainkasowali komplet punktów. Prowadzenie dla Wietrzychowice zdobył już w 15 min Nagórzański, strzałem z 11 m finalizując akcję Klicha oraz G. Biedrońskiego. Po godzinie gry, ten drugi ponownie wystąpił w roli asystenta, a jego podanie zamienił na bramkę K. Biedroński. Trzecia bramka dla gości była dziełem G. Biedrońskiego, który w 84 min wykorzystał “jedenastkę" podyktowaną za faul na Nagórzańskim. Honorowa bramka dla gospodarzy była dziełem Galarego, który w 90 min zaskoczył Pinasa strzałem z 30 m. (STM)
1. Nieciecza 17 41 50-17
2. Powiśle 17 37 37-24
3. Unia 17 36 46-26
4. Wietrzychowice 17 35 44-26
5. Radłovia 17 30 50-31
6. Brzezówka 17 25 33-29
7. Nadwiślanka 17 24 49-38
8. Wolania 17 20 25-28