Klasa A - grupa I

STM
0-1 Sikorski (karny) 20, 0-2 D. Kaźmierek 44, 1-1 P. Plewa 69, 2-2 P. Plewa 75. Sędziował: M. Mrzygłód z Brzeska. Czerwona kartka: D. Kaźmierek (69 min - druga żółta). Żółte kartki: Ciura, P. Plewa, Kuc, Cierniak - D. Kaźmierek, Wilk. Widzów 100.

Macierz Lipnica Murowana - Żubr Gawłówek 2-2 (0-2)

Macierz: Ciura - P. Plewa, Sysło, Kuc, Kulas - Bodurka, K. Przybyłko (61 W. Przybyłko), Klimas (46 T. Motak), Tworzydło - Heród (46 Strugała), Urbański (46 G. Cierniak)

Żubr: Miernik (85 Wszołek) - Czubek, G. Kurek, Wilk, Migas - Gawłowicz, Sikorski, D. Kaźmierek, A. Kurek (90 Nagrodzki) - M. Kaźmierek (78 Rakoczy), Guban (56 Młynarz).

Pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli był meczem o dwóch różnych obliczach. Pierwsza połowa należała do gości, choć pierwszą groźniejszą akcję przeprowadzili w 11 min gospodarze (po strzale z 25 m Kulasa, Miernik przerzucił piłkę nad poprzeczką). W 16 min z dobrej strony pokazał się Ciura, broniąc zarówno strzał, jak i poprawkę D. Kaźmierka. Goście objęli prowadzenie w 20 min, gdy po faulu Ciury na D. Kaźmierku, rzut karny wykorzystał Sikorski. W 35 min A. Kurek strzelił z 17 m tuż obok bramki. Wynik do przerwy ustalił w 44 min D. Kaźmierek, który po przejęciu piłki w okolicy bocznej linii bocznej wbiegł z nią w pole karne i strzałem z kąta pokonał Ciurę. Po zmianie stron do ataku ruszyła Macierz. W 47 min i 59 min, po strzałach P. Plewy z rzutów wolnych, obrońcy Żubra wybijali piłkę poza boisko, a w 54 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Kuc trafił w boczną siatkę. W odpowiedzi, w 63 min Ciura obronił strzał z 16 m Młynarza, a chwilę później nieznacznie pomylił się Kuc. W 69 min D. Kaźmierek sfaulował w polu karnym Cierniaka; Miernik obronił wprawdzie strzał P. Plewy z rzutu karnego, wobec dobitki nie miał już jednak szans. Trzy minuty później z 5 m główkował Kuc, piłkę w ostatniej chwili wybił jednak obrońca Żubra. Wynik ustalony został w 75 min, gdy P. Plewa zaskoczył bramkarza gości strzałem z rzutu wolnego z 25 m w górny róg. W 80 min zwycięskiego gola zdobyć mógł leżący już niemal na boisku G. Cierniak; po jego strzale do pustej bramki znów w ostatniej chwili piłkę wybił jednak zawodnik Żubra. (STM)

W innym meczu: Błękitni Krzeczów - Trzciana 2000 2-0 (0-0), Romański 47, Zuzia 63. Pozostałe spotkania zostały odwołane ze względu na zły stan boisk. W zaległym meczu: Piast Łapanów - Tarnavia Tarnawa 6-0 (3-0), R. Kasprzyk 15, 20, Cholewa 2, Śliwa 47, Trybuła 72, Olszewski 80.

1. Piast 19 46 79-20

2. Tarnavia 19 41 39-27

3. Żubr 20 40 41-24

4. Macierz 20 35 37-23

5. Borek 19 32 49-40

6. Czarni 20 30 46-36

7. Błękitni 20 27 34-40

8. Błyskawica 18 26 37-39