Klasa A - grupa I

STM
0-1 Rogala 7, 0-2 Samek 9, 0-3 Ł. Kokoszka 12, 0-4 Tobiasz 20, 0-5 Tobiasz 39, 1-5 Skowronek 69, 2-5 Kot 81, 3-5 P. Janiczek 85. Sędziował: G. Migdał z Brzeska. Żółte kartki: Dudzic, Surma, Ł. Janiczek. Widzów 200.

Beskid Żegocina - Czarni Kobyle 3-5 (0-5)

Beskid: Bukowiec - R. Banat, P. Janiczek, Ł. Janiczek - Kukla (25 Dudzic), Pławecki, Wrona (46 Tyndel), Skowronek, Surma (53 Guzik) - Kamionka (46 Nowak), Kot.

Czarni: M. Stec - P. Stec (86 Krzywda), W. Cholewa, M. Banat - Samek, Wełna, Rogala, Ł. Kokoszka, Tobiasz - Chodur, Kalinowski.

Pojedynek ten miał ogromne znaczenie dla zespołu z Kobyla, któremu wygrana zapewniała awans do klasy okręgowej. Goście rozpoczęli więc mecz z ogromnym animuszem i po niespełna kwadransie prowadzili już 3-0. Wynik otworzył w 7 min Rogala, który po rajdzie lewą stroną boiska, w sytuacji sam na sam pokonał Bukowca strzałem w "długi" róg. Dwie minuty później Samek z rzutu wolnego z 20 m podwyższył na 2-0, a w 12 min trzecią bramkę dla Czarnych zdobył Ł. Kokoszka, wygrywając kolejny pojedynek "oko w oko" z miejscowym bramkarzem. W 20 min podobnej sytuacji nie zmarnował Tobiasz i było 0-4. Wynik do przerwy ustalony został w 39 min; asystent sędziego sygnalizował wówczas spalonego, arbiter nie przerwał jednak gry i Bukowiec skapitulował po strzale Tobiasza. Po zmianie stron (i przerwie spowodowanej gradobiciem), gospodarze ruszyli do odrabiania strat. W 69 min pierwszą bramkę dla Beskidu zdobył po indywidualnej akcji Skowronek. W 81 min Kot, mając przed sobą tylko M. Steca przerzucił nad nim piłkę. Cztery minuty później wynik ustalił natomiast P. Janiczek, finalizując podanie R. Banata. Przy odrobinie szczęścia, miejscowi mogli nawet doprowadzić do remisu, w końcowych minutach dobrych sytuacji nie wykorzystali jednak Kot i Skowronek. (STM)

W pozostałych meczach: Borek - Raba Książnice 4-5 (1-2), Romański 2, 65, Jawień 45, Chmielek 78; Ślusarczyk 80 (R); Ceramika Muchówka - Naprzód Sobolów 4-2 (1-0), Wołek 21, Górski 55, Kukla 83, Szatan 90 - samobójcza 60, Stańdo 86; Macierz Lipnica Murowana - Błyskawica Proszówki 4-4 (1-1), T. Motak 40, 58, Bodurka 47, W. Przybyłko 69 - Grabski 35, Maliga 64, Mazur 79, Kozdroń (z karnego) 88; Ostrowianka Ostrów Królewski - Błękitni Krzeczów 2-3 (1-2), Smoleń 57, Strzyż (z karnego) 60 - Zuzia 12, 80; Dunaj 10; Promień Mikluszowice - Raba Niedary 0-3 (0-0), Gajos 47, 60, Wilk 72; Żubr Gawłówek - Tarnavia Tarnawa 1-3 (0-2), Młynarz 50 - M. Kopanica 15, 78, Klęsk 44.

1. Czarni 26 56 70-39

2. Naprzód 26 52 64-33

3. Tarnavia 26 42 63-57

4. Błękitni 26 42 44-40

5. Beskid 26 42 71-51

6. Żubr 26 40 57-48

7. Raba K. 26 37 43-50

8. Borek 26 36 54-49