Klasa A - Grupa II

STM
Burzyn: Stanuch - Olech (65 Makowiec), P. Wantuch, W. Wantuch, Dudek (64 Nalepka) - Ropski, Budzik, G. Wojtanowski, Chwistek (75 Osika) - Karpiel (70 Nowak), K. Wojtanowski.

Burzyn - Orzeł Lisia Góra 7-0 (2-0)

1-0 Olech 20, 2-0 Budzik 40, 3-0 Olech 55, 4-0 Ropski 60, 5-0 Olech 61, 6-0 Budzik 80, 7-0 Nalepka 89. Sędziował: R. Świerczek z Tarnowa. Żółte kartki: G. Wojtanowski - Sikorski. Widzów 100.
   Orzeł: J. Toporek - Minorczyk, Sikorski, S. Chrabąszcz, A. Chrabąszcz (20 Kornaus) - Nowicki, Ziółkowski, Nytko, Wilk - Żelazo, Libirt (46 Bartosz).
   Nie najlepiej spisujący się do tej pory zespół Burzyna w pełni powetował sobie dotychczasowe niepowodzenia w spotkaniu z Orłem. Wynik meczu mówi właściwie wszystko o jego przebiegu. Bramkarz Burzyna był właściwie bezrobotny, gdyż nieliczne akcje ofensywne gości kończyły się przeważnie już daleko od jego bramki. Obie bramki w pierwszej połowie były dziełem duetu Olech - Budzik. W 20 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Budzika, do bramki gości trafiła główka Olecha. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy, z narożnika boiska dośrodkowywał z kolei Olech, a J. Toporka pokonał główką Budzik. W 42 min mogło być 3-0, ale Olech z 3 m nie trafił do bramki. Dwie minuty po przerwie bliski szczęścia był z kolei Dudek, jego główka - po centrze Ropskiego - trafiła jednak w poprzeczkę. Kolejne minuty przyniosły prawdziwy festiwal strzelecki w wykonaniu miejscowych. W 55 min Olech przejął piłkę na środku boiska i po indywidualnej akcji, celnie przymierzył z 18 m. Po godzinie gry Ropski z 20 m posłał piłkę pod poprzeczkę, zaś minutę później Olech skopiował swą akcję z 55 min, podwyższając na 5-0. W 80 min Nowak wykonywał rzut wolny z połowy boiska, a po jego podaniu szóstą bramkę zdobył strzałem z 13 m Budzik. Wynik spotkania ustalił w 89 min Nalepka, finalizując zagranie K. Wojtanowskiego. (STM)

Dunajec Mikołajowice - Arkadia Olszyny 2-2 (1-1)

1-0 Klich 13, 1-1 Mirosław Kuboń 43, 2-1 Bąchorek 68, 2-2 Marek Kuboń (z karnego) 70. Sędziował: M. Kurek z Bochni. Mecz bez kartek. Widzów 400.
   Dunajec: Kędzierski - Radzik (15 Mendel), Moskal, Damian (65 Zdeb), Skowroński - Gajdur, K. Bibro, Kania (70 Rajski), Klich - R. Bibro, Bąchorek.
   Arkadia: Zięba - W. Kuboń, J. Kuboń, Marek Kuboń, Kot - Ogar, Majerski (70 Rozkuszka), Stolarz, Przeklasa - Mirosław Kuboń (80 Majzner), Sady (90 Nowak).
   Gospodarze uzyskali prowadzenie w 13 min po rzucie wolnym Klicha z 20 m. Uderzona przez niego piłka trafiła w samo "okienko" bramki bezradnego Zięby. Dwie minuty później pomocnik Dunajca raz jeszcze popisał się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego, tym razem bramkarz gości był jednak na posterunku. W 20 min na 2-0 podwyższyć mógł z kolei Kania, jednak w sytuacji sam na sam Ziębą trafił wprost w niego. Wyrównująca bramka padła w 43 min. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka minęła wszystkich obrońców gospodarzy, a Mirosław Kuboń nie zmarnował okazji strzelając z pola karnego. Na ponowne prowadzenie wyprowadził miejscowych Bąchorek, który w 68 min po podaniu R. Bibro wyszedł na czystą pozycję, strzelając z 12 m po ziemi tuż przy słupku. Prowadzeniem cieszyli się jednak piłkarze Dunajca bardzo krótko. Już dwie minuty później Stolarz został bowiem sfaulowany w polu karnym przez Moskala, a podyktowany przez sędziego rzut karny zamienił na bramkę Marek Kuboń. Ostatnie minuty przyniosły walkę w środku pola i żadnej z drużyn nie udało się już wypracować dogodnych sytuacji do zmiany wyniku. (STM)
   W pozostałych meczach: Alfa Siedliska - Kłos Łysa Góra 1-2 (0-0). Bień - Mariusz Sacha I, Kural, Gromnik - Skrzyszovia Skrzyszów 5-2 (2-0). Sowa, Maślak, Gąsior, Kwaśny, Kwiek - Młyński, Budzik, Huragan Buchcice - Spółdzielca Grabno 1-0 (1-0). W. Orczyk, Jedność Paleśnica - Olszynka Ołpiny 2-2 (1-1). Mróz, Piotr Konicki - Słomski 2, Olimpia Wojnicz - Victoria Porąbka Uszewska 4-2 (2-0). Curyło, Bąk, M. Jękosz, Kusion - Kural 2.