Klasa A - grupa II

STM
0-1 Rogusz 4, 0-2 Kądziołka 10, 0-3 Buch 20, 1-3 Czchowski 42, 1-4 Nowak 45, 2-4 Tokarczyk 48, 3-4 Motak 52, 3-5 Gibała 60, 4-5 Franczyk 66, 4-6 Gibała 80. Sędziował: Z. Smoleń z Brzeska. Żółte kartki: Mastalerz, Czchowski, Wąs - Piotrowski. Widzów 70.

Pogórze Gwoździec - Victoria Bielcza 4-6 (1-4)

Pogórze: Grzesicki - Potępa, Sobol, Wąs - Mastalerz (20 Franczyk, 80 Gajda), Motak, D. Macheta, K. Macheta, Czchowski - Tokarczyk, Górka (65 Suchan).

Victoria: Wesołowski - Nowak, Piotrowski (85 D. Paleczek), Wójcik - Bachara, Rogusz, Wojdak (68 Kuk), Pabian, Kądziołka - Gibała, Buch.

Kibice obserwujący to spotkanie z pewnością nie mogli narzekać na nudę, zobaczyli bowiem aż 10 bramek. Początkowe minuty należały do gości. W 4 min Buch podał do Rogusza, który z 5 m pokonał Grzesickiego. Sześć minut później Rogusz wystąpił w roli asystenta, a jego podanie sfinalizował główką Kądziołka. W 20 min było już 0-3, a na listę strzelców po uderzeniu z rzutu wolnego z 16 m wpisał się Buch. Po dwóch kwadransach goście mogli mówić o sporym szczęściu, po strzale D. Machety piłkę z linii bramkowej wybił bowiem jeden z obrońców. W odpowiedzi, w 36 min Grzesicki obronił uderzenie z 5 m Wojdaka. W końcówce pierwszej połowy padły jeszcze dwie bramki. W 42 min Czchowski wykorzystał podanie Machety, a trzy minuty później zagranie Bucha zamienił na bramkę Nowak. W 46 min po strzale Tokarczyka piłka "ostemplowała" słupek. Dwie minuty później zawodnik ten był już skuteczniejszy, dobijając futbolówkę po strzale Franczyka. Mało tego, w 52 min D. Macheta podał do Motaka i zrobiło się 3-4. Po godzinie gry pierwszą tego dnia bramkę zdobył Gibała. Gospodarze odpowiedzieli w 66 min trafieniem Franczyka (po zagraniu Motaka), a w 74 min do remisu doprowadzić mógł Suchan; jego strzał z 6 m obronił jednak Wesołowski. Wygraną gości przypieczętował w 80 min Gibała, finalizując podanie Kądziołki.

(STM)

W pozostałych meczach:

Andaluzja Rudy Rysie - Sokół Maszkienice 3-6 (1-4), Wujkowski 25, Wolsza 70, Strąk 82 - Seidler 30, 41, Gurgul 61, 72, A. Węgrzyn 22, K. Węgrzyn 40; Iva Iwkowa - Kłos Łysa Góra 2-2 (1-1), Heród 57, Tekiela 81 - Szafrański 36, 50; Korona Niedzieliska - Olimpia Kąty 2-3 (2-1), Rydzy 20, A. Zachara 42 - M. Szewczyk 70, 83, Nowak 1; Olimpia Bucze - Uszew 4-4 (2-1), Duda 10, 60, 88, Strąg 40 - W. Kukla 48, 75, Tryliński 14, Stec 66; Spółdzielca Grabno - Temida Złota 4-1 (3-0), Dębski 18, 28, Hajdo 27, Zawisza 68 - Piech 54; Strażak Mokrzyska - Dunajec Mikołajowice 3-1 (1-0), M. Woda 15, Sierant 72, T. Biedak 85 - Bibro 58; Victoria Porąbka Uszewska - Sokół Borzęcin Górny 1-5 (1-1), Wnętrzak 40 - Dziedzic 15, 87, Ciesielski (z karnego) 63, (z karnego) 68, Chmura 74.

1. Sokół B. 29 67 86-31

2. Victoria B. 29 61 77-48

3. Uszew 29 56 94-64

4. Kłos 29 54 93-55

5. Dunajec 29 47 64-65

6. Spółdzielca 29 44 66-56

7. Sokół M. 29 44 63-76

8. Olimpia B. 29 42 65-56