Klasa A, grupa III

Pasternik: W. Sarga - Czyżowski, Stefanik, Jałocha, Brożek - Ł. Sarga, Czort, A. Thier (46 Kaczmarczyk), B. Thier (57 K. Sarga) - Frankowski, M. Sarga.

Pasternik Ochojno - Opatkowianka 0-3 (0-2)

0-1 Piekarski 15, 0-2 J. Nowak 40, 0-3, J. Nowak 66. Sędziował Dariusz Szustowicz. Żółte karki Stefanik, Bystroń. Widzów 100.
 Opatkowianka: Piskorz - Pawlak, Gąsior, Najder, M. Nowak - Piekarski (62 Kurowski, 80 Kękuś), Radwański, Mielcarz (70 Ł. Ślusarek), Stachurski - Bystroń, J. Nowak (82 Kuczawski).
 W meczu awansem, rozegranym w Rzeszotarach, bezdyskusyjne zwycięstwo odniosła drużyna z Opatkowic. Od początku, za sprawą Mielcarza i Stachurskiego, przyjezdni opanowali środek boiska i nadawali ton grze. Już w 5 min bliski strzelenia gola był J. Nowak, a w 8 min po indywidualnej akcji Stachurski. W odpowiedzi głową z bliska strzelał B. Thier, ale Piskorz zdołał odbić piłkę. Gospodarze nie zdążyli jeszcze powrócić pod swoją bramkę, gdy długie podanie Pawlaka przejął Piekarski i pięknym lobem uzyskał prowadzenie dla gości. 4 minuty później po akcji Nowak - Stachurski gospodarzy od utraty gola uratował słupek.
 W 40 min kapitalnie między obrońcami do nie obstawionego na środku pola karnego J. Nowaka zagrał Mielcarz i zrobiło się 0-2. Tuż po przerwie obrońcami gości "zakręcił" Czort, ale strzelił obok słupka. W 65 min najlepsza okazja dla Pasternika. Piłka po główce M. Sargi trafiła w słupek, a poprawka (także głową) Kaczmarczyka została instynktownie odbita przez Piskorza. Minutę później po wzajemnych przepychankach spod opieki Stefanika uwolnił się szybki Jarosław Nowak i w sytuacji sam na sam ustalił wynik. Leżący na murawie Stefanik domagał się odgwizdania faula, ale arbiter wskazał na środek boiska, a stoperowi Pasternika pokazał żółty kartonik.