Klasa A - grupa III

STM
1-0 W. Klich 19, 2-0 A. Nowak 65, 3-0 Kuta 83, 4-0 Sikorski 90. Sędziował: M. Łuszcz z Żabna. Widzów 200.

Orzeł Lisia Góra - Wietrzychowice 4-0 (1-0)

Orzeł: Stańczyk - Domagała, T. Klich (70 Kuta), J. Krupa - S. Chrabąszcz, A. Chrabąszcz, W. Klich (67 Potępa), Kurowski, Wróbel (46 P. Wilk) - Kołton (60 A. Nowak), Sikorski.

Wietrzychowice: Gucwa - Burzawa, Tułacz, P. Baran - Ukleja (46 K. Krupa), Golik, Koziński, J. Nowak, Wiatr (42 Wrona) - Grajdura, M. Baran (46 Molo).

Gospodarze byli w tym meczu zdecydowanym faworytem i nie zawiedli licznie przybyłych kibiców. Początkowy kwadrans niespodziewanie należał jednak do Wietrzychowic. W 8 min tuż nad bramką główkował M. Baran, a sześć minut później goście umieścili nawet piłkę w bramce, ale sędzia odgwizdał spalonego. Wynik otworzył w 19 min W. Klich, strzałem z 10 m finalizując wrzutkę A. Chrabąszcza. Pięć minut później mogło być 2-0, ale Kurowski przegrał pojedynek sam na sam z Gucwą. W 29 min bardzo dobrej okazji z drugiej strony boiska nie wykorzystał natomiast Wiatr, z 6 m nie trafiając do bramki. W 35 min W. Klich z rzutu wolnego trafił z 35 m w poprzeczkę. Cztery minuty później A. Chrabąszcz zza linii pola karnego uderzył nad bramką, a w odpowiedzi nieznacznie pomylił się, finalizujący kontrę gości, Golik. Druga połowa należała już zdecydowanie do gospodarzy. W 65 min po dośrodkowaniu S. Chrabąszcza, Gucwa odbił piłkę, a ze skuteczną dobitką z 5 m pospieszył A. Nowak. W 83 min Sikorski zagrał na skrzydło do S. Chrabąszcza; kolejną jego wrzutkę, główką z 9 m sfinalizował Kuta. Wygraną Orła przypieczętował w ostatniej minucie Sikorski, pokonując bramkarza gości strzałem z 20 m. Wygrana gospodarzy mogła być bardziej okazała, ale w drugiej połowie Sikorski (dwukrotnie) oraz A. Nowak nie wykorzystali sytuacji sam na sam z Gucwą.

(STM)

W pozostałych meczach: Ava Grądy - Łukovia Łukowa 1-2 (0-1), Majka 78 - M. Prokop 30, T. Prokop 70; Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska - Polan II Żabno 3-2 (1-1), Trzpit (karny) 37, M. Dzięgiel 64, Czupryna 90+2 - Jachimek 28, J. Wróbel 57; Ikar Odporyszów - Victoria Szarwark 4-1 (1-1), Czerkies 35, 85, Załęski 50, Kasztelewicz 75 - Gucwa (karny) 30; Ilkowice - Olesno 3-2 (1-1), Witek 65, 72, Tarchała 35 - Stachura 25, 80; Mędrzechów - Dunajec Ujście Jezuickie 2-1 (0-0), Ciepiela 72, R. Woliński 90 - Zieliński 90+4, Strażak Karsy - Spartakus Radgoszcz 4-3 (1-1), Suliga 44, Gała 60, Jagieło 62, A. Zaleski 74 - Pikul 51, (karny) 75, Kopia 40; Unia Gorzyce - Brzezówka 5-1 (4-0), Pietraszewski 20, 25, 45, Sudo 30, 83 - Bulwa 75.

1. Łukovia 9 24 43-13

2. Orzeł 9 24 37-14

3. Dąbrovia II 9 22 40-15

4. Polan II 9 18 21-15

5. Unia 9 17 20-15

6. Ikar 9 13 20-15

7. Ilkowice 9 13 19-22

8. Strażak 9 13 18-25