Klasa A Kraków. Grupa I

(PAN)
Zespół ze Skały skonsolidował siły na rundę rewanżową i po nieudanej inauguracji pokonał wyżej notowanego rywala.

Pierwsza bramkę zdobył Mateusz Ornat, który oddał strzał z 8 m. Do remisu doprowadził Wiecha, który popędził od połowy boiska i minąwszy bramkarza skierował piłkę do bramki. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił A. Katarzyński, który przejął uderzoną przez kolegę piłkę w polu karnym, odwrócił się i uderzył nie do obrony.

W innych meczach:**Orzeł Bębło - Juvenia Prandocin 1:1 (0:1), Mirek - Lepiarczyk; Orzeł Iwanowice - Jastrzębiec Książ Wielki 3:0 (2:0), Drożniak, Srebnicki, Ptak; Partyzant Dojazdów - Galicja Raciborowice 0:2 (0:1), Mazanek, Rosiek; Strażak Goszcza - Wierzbowianka 3:1 (0:1), Paweł Mzyk, Nawrocki, Panikowski - Zwoliński; Sokół Kocmyrzów - Bibiczanka 5:2 (2:0), Zawrzykraj 2, Batko 2, Gamrot (karny) - Paweł Kurczek, Krzemiński. Pauzował Niedźwiedź**.

MKS Skała - Czarni Grzegorzowice 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Ornat 25, A. Katarzyński 68 - Wiecha 55.

Skała: Paluszkiewicz - Karoń, Boroń, Drozdowski, Piotr Srebnicki - D. Mosur, K. Gumula, P. Gumula (60 M. Mosur), Marcin Ornat - Mateusz Ornat (75 Paweł Srebnicki), A. Katarzyński (70 Wilk).
Czarni: Misiak - Furgał, Madejski, Kwartnik (60 Dudek), Wilk (20 Stawiarski) - Urbański, Wesołowski, Stanula, Hess - Korfel, Wiecha.