Klasa A Kraków. Grupa II

(PAN)
Nadwiślan wiosną nie gra tak dobrze jak na początku sezonu, ale widać, że podopieczni Piotra Fimy odzyskują wigor. Bohaterem pierwszej połowy był Piszczek, który zdobył dwie bramki. Tuż przed przerwą kontaktowego gola uzyskał Pigulski.

Nadwiślan - Wawel 5:3 (2:1)
Bramki: Piszczek 2, Stanek, Sala, D. Żychowski - Pigulski, Pawluś, Kupis.

Nadwiślan: Mrowiec - D. Fima (46 Turbasa), Wira, Górnisiewicz, Korytowski - Sala, D. Żychowski, P. Fima, Kania - Piszczek (60 Stanek), Krzywda.
Wawel: Wierzbicki - Szegiera, Rybicki, Gilarski, Mianowski - Śwituszak, Kliś, Kupis, Szpetnar (80 Jachym) - Pawluś, Pigulski (75 Ryskala).

Gracze Wawelu na początku drugiej połowy wyszli na prowadzenie, a na uwagę zasługuje kapitalny gol Pawlusia, uzyskany po uderzeniu z dystansu. Zanosiło się na zwycięstwo "Wojskowych", ale gospodarze w ciagu 10 minut zdobyli trzy bramki i zainkasowali komplet punktów.

W innych meczach: Dragon Szczyglice- Bratniak Kraków 2:0 (1:0), Kofin 2; Dąbski Kraków - Bieżanowianka Kraków 3:1; Rybitwy Kraków - Wanda Kraków 4:1 (2:0), Włodarczyk 2, Wędzicha, Olsza - Żamojdzik; Sportowiec Modlniczka - Węgrzce 1:2 (0:1), Kurowski - Jałocha, Pacyga. Mecze: Iskra Radwanowice - Błękitni Modlnica i Lot Balice - Zwierzyniecki Kraków zostały przełożone.