Klasa A Kraków, grupa II

(PAN)
Pierwsza, stojąca na niezłym poziomie połowa upłynęła pod znakiem wyrównanej walki. Trener Tramwaju wystawił do gry w drugiej połowie Hiszpana Manuela Garcię, który rozruszał grę gospodarzy. Szybko z technicznych atutów Hiszpana skorzystał szybki Wrzodek, ale Armatura nie składała broni i dopiero gol Piechówki w 81 minucie przesądził o losach meczu.

Tramwaj Kraków - Armatura Kraków 4:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Wrzodek 48, 2:0 Wrzodek 52, 2:1 Szymański 63, 3:1 Piechówka 65, 3:2 Ślęzak 77, 4:2 Piechówka 81.
Tramwaj: Brzostkiewicz - B. Osuch, Szura, Mirończuk, Makówka, Rakowski, Gniadek, Martynus, Wrzodek, Piechówka, D. Osuch oraz Biale, Garcia, Szewczyk.

Armatura: Dzięgiel - Sowa, Wojewoda, Walczak, Szymański, Warzecha, Ryś, Głowa, Dobrzyński, Filipczak, Madejski oraz Krok, Ślęzak.

Sędziował Daniel Kozioł (Kraków). Widzów 50.

W innych meczach: Nadwiślan Kraków - Dragon Szczyglice 7:0 (2:0), Piszczek 3, Kania, Sala, D. Żychowski, D. Fima; Sportowiec Modlniczka - Kmita II Zabierzów 3:0 (1:0), Bargieł 2, Włodarczyk; Błękitni Modlnica - Dąbski Kraków 2:0 (2:0), K. Szumiec, Żurek (samobójcza); Górzanka Nawojowa Góra - Iskra Radwanowice 0:0; Prądniczanka II Kraków - Wawel Kraków 2:0 (0:0), Jarosz, Jewuła; Rybitwy Kraków - Wanda Kraków 4:2 (1:1), Ruszało, Biskup, Grzyb, Gamoń - Ciuśniak 2.