Klasa A Kraków, grupa II

PAN
1:0 P. Żurek 14, 2:0 Celarski 44, 3:0 Zapo-rowski 75, 4:0 Synowski 84, 4:1 Koperny 90.

Błękitni Modlnica - Niegoszowianka 4:1 (2:0)

Błękitni: Regulski - Zabiegaj, Celarski, Pyzioł, T. Żurek (82 Maciejaszek) - P. Żurek (50 Lorenc), Baryła (62 Brud), Zaporowski, Synowski - Podgajny, Rumian (55 Baran).

Niegoszowianka: Kocot - Drewniak, Ćwięczek, Bałuszek, Bergel - Koperny, Wójcik, Jaros, Dębowski, Piwowoński - Katra.

Gospodarze objęli prowadzenie po zagraniu Podgajnego i strzale z bliska P. Żurka. Gracze z Niegoszowic mogli odpowiedzieć jedną lub dwoma bramkami, ale precyzcji brakowało zwłaszcza Katrze. Tuż przed końcem I połowy, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Celarski zdobył drugą bramkę.

Po zmianie stron walczący o utrzymanie w klasie A goście starali się jeszcze przez kwadrans walczyć o punkty w tym meczu, ale potem stroną dominującą byli gospodarze. W 75 minucie, po szybkiej kontrze z bliska piłkę do siatki posłał Zaporowski, a czwartą bramkę uzyskał Synowski, po bardzo ładnym uderzeniu z dystansu.

W innych meczach: Wawel Kraków - Dragon Szczyglice 2:0 (0:0), Błoński, Wójcik; Bieżanowianka Kraków - Wanda Nowa Huta 1:6 (1:2), Chwaja - Klęk 3, Dutka 2, Raczyński; Dąbski Kraków - Zwierzyniecki Kraków 1:2 (1:1), Kucybała - Rutkowski, Dziura; Bratniak - Iskra Radwanowice 1:3 (0:2), dla Iskry Godyń 2, Całek; Płomień Jerzma-nowice - Nadwiślan 1:1; Sportowiec Modlniczka - Prokocim 3:2.

1.   Prokocim   18   45   57-18

2.   Nadwiślan   18   36   59-26

3.   Zwierzyniecki   18   34   48-29

4.   Bratniak   18   33   44-41

5.   Wanda   17   28   43-32

6.   Sportowiec   18   27   26-30

7.   Błękitni   16   25   49-35

8.   Dąbski   18   22   35-40