Klasa A Kraków. Grupa III

(PAN)
Piłkarze Liszczanki mogli i powinni bardzo dobrze rozpocząć mecz, gdyż w 5 minucie arbiter przyznał im rzut karny.

Pechowym egzekutorem okazał się Dziedzic i była to najlepsza sytuacja gości do zdobycia bramki. Gospodarze też mieli swoją szansę, ale dopiero w 70 minucie, gdy po dośrodkowaniu Morawy Czwartek fatalnie spudłował z bliskiej odległości.

Piłkarze obu drużyn bardzo się starali, gra toczyła się w szybkim tempie, jednak brakowało dogodnych sytuacji bramkowych i mecz zakończył się podziałem punktów.

W innych meczach:**Gajowianka - Radziszowianka 0:4 (0:3); Krakus Swoszowice - Libertów 1:1 (0:1), Pabian - Kępa; Iskra Czułów - Pychowianka 3:2 (2:2), Saroń, Jurecki, Waśnik - P. Góral 2; Wisła Jeziorzany - Armatura Kraków 4:1 (1:1), Tyrała, Guzik, Korcel, Jankowicz - Warzecha; Cedronka Wola Radziszowska - Tęcza Piekary 2:4 (2:2)**, Myśliwiec, B. Pałac - Jasiołek, Karcz, Żyła, Pyla. Pauzowała Victoria Kraków.

Iskra Krzęcin - Liszczanka 0:0

Iskra: Waś - Niechaj, Skorus, Morawa, Grabiec, Szwed, Sekuła (75 Sitko), Pijocha, Świerkosz(70 Nazim), Rachwał, Czwartek.

Liszczanka: Cholewa - Szymula, Podsiadło, Piwowarski, Irzyk - Szymański, Steczko, Smagacki, Chciuk - Dziedzic, Wojciechowski oraz Dzikowski, Szewczyk, Sroka.
Sędziował: Filip Markiewicz (Kraków).Widzów: 30.