Klasa A Kraków. Grupa III

(PAN)
Rozpoczęło się planowo, od ataków Wisły, jednak przed przerwą Góral zaskoczył bramkarza gospodarzy ładnym uderzeniem z rzutu wolnego.

Wisła Jeziorzany - Pychowianka 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Góral 41, 1:1 D. Korcel 48, 2:1 Tyrała 60, 2:2 Góral 84.

Wisła: Łuczak - K. Korcel, Skowronek, Guzik, Śladowski, Nowak, Józefczyk, Przebinda, Tyrała, Jankowicz, Drewnicki oraz D. Korcel, Steczko.
Pychowianka: Fabryczewski - Ferdek, Kuzyk, Solak, T. Piórkowski - P. Góral, Lorek, Balicki, Ł. Góral, Kopeć, K. Dubel oraz Wojnar, Ł.Górecki, Ciepliński, Łuczak.

Lider wyrównał tuż po zmianie stron, gdy po strzale jednego z graczy z Jeziorzan piłka odbiła się od Solaka i wtoczyła się do bramki. Gdy kilkanaście minut później Tyrała wykorzystał okazję, zanosiło się na zwycięstwo lidera. Jednak po bardzo ładnym uderzeniu Górala Pychowianka uratowała punkt.

Tęcza Piekary - Libertów 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Żyła 90 karny.
Tęcza: Ludwikowski - Kędzierski, Kapusta, Król, Jaskowski - Pyla, Steczko (61 Klag), Żyła, Jasiołek, Kozioł (67 Kadula) - Michalczyk.

W innych meczach: Radziszowianka Radziszów - Liszczanka Liszki 0:1 (0:0), Bielach. Mecze: Gajowianka - Iskra Czułów, Cedronka Wola Radziszowianka - Iskra Krzęcin, Armatura Kraków - Krakus Swoszowice - zostały przełożone z powodu złego stanu boisk.