Klasa A Kraków, grupa III

(PAN)
Po serii porażek, zawodnicy Pychowianki pałali rządzą zwycięstwa. W pierwszej połowie to jednak goście sprawiali lepsze wrażenie i mieli trzy dogodne sytuacje do zdobycia bramki.

Gdy w 61 minucie, Kupis obejrzał czerwoną kartkę, a po chwili boisko opuścił D. Zębala wydawało się, że miejscowi przełamią złą passę. W 71 minucie, Lot przeprowadził kontratak i piłka trafiła w rękę Kamila Dubla. Arbiter wskazał na "wapno" i Grdeń z jedenastu metrów trafił do bramki.

Gospodarze zerwali się do ataków, uzyskali znaczną przewagę, ale mimo gry w przewadze nie zdołali nawet doprowadzić do remisu i spadli na ostatnie miejsce w tabeli.

W innych meczach: Rzozovia - Tęcza Piekary 0:2 (0:0), Żyła, Ludwikowski; Podgórze II Kraków - Krakus Swoszowice 3:2 (1:0), Chryczyk, Pater, Kostrz - Stolarczyk, Lewandowski; Libertów - Iskra Czułów 2:2; Gajowianka - Strażak Rączna - przełożony na najbliższą środę; Radziszowianka - Wisła Jeziorzany 5:1 (2:0), Małysa 2, Okarmus, Krupnik, Paciorek - Jankowicz; Iskra Krzęcin - Cedronka Wola Radziszowska 1:1 (0:1), dla Iskry: Czwartek.

Pychowianka - Lot Balice 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Grdeń 71.
Pychowianka: Fabryczewski - Ferdek, Kuzyk, Solak, T. Piórkowski - Olko, Król, Lorek, Mrozek, Flak - Balicki oraz Dubel, Wilk,
Lot: Sobczyk - Tatar, D. Zębala, Grdeń, KupisI [61], Marchewczyk, Widlarz, Duszyk, Przebinda, Pawłowski, R. ZębalaI [67] oraz Smorąg, Wilk.