Przemsza: Tokaj - Zynek, Sypuła, Adamczyk - Kocjan - Krawczyk, Gruszczyński, Smętek, Gieszczyk - Barczyk (60 Wilk), Adamik.

Przemsza Klucze - Wolanka Wola Filipowska 2-1 (1-0)

1-0 Krawczyk 38, 1-1 Klita 48, 2-1 Barczyk 51.
 Wolanka: Mirek - T. Gaj, N. Gaj, Pałka, Filipek - Dudek, Ziomek (46 Ślusarczyk), Dura (70 Godyń), Kowalczyk - Klita, Fuksiewicz.
 Widzów 200.
 Było to bardzo emocjonujące widowisko. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, jednak przyjezdnym udało się przetrzymać początkowy napór rywali i sami przeszli do ofensywy. Dwukrotnie Klita i raz Dziura znajdowali się w sytuacjach sam na sam, ale Tokaj wychodził obronną ręką z tych opresji. W 38 min gospodarze objęli prowadzenie po strzale zza linii pola karnego Krawczyka. Piłkarzom Wolanki udało się doprowadzić do stanu remisowego tuż po przerwie, kiedy Klita minął w polu karnym dwóch obrońców i strzałem w długi róg pokonał Tokaja. Radość przyjezdnych trwała krótko, bowiem trzy minuty później Barczyk strzałem z bliskiej odległości ustalił wynik.
 W pozostałych spotkaniach:**MKS Trzebinia-Siersza - Orzeł Balin 1-1 (0-0). dla MKS Lasek (karny); Fablok II Chrzanów - Ruch Młoszowa 2-2 (1-0). Ziach, Żmuda - Feliksik 2; Tempo Płaza - Tęcza Tenczynek 2-1 (2-0). Marszałek, Bogusz - Sudoł; Pomorzanin Olkusz - Promyk Bolęcin 3-3; Nadwiślanin Gromiec - Nadwiślanka Okleśna 0-3 (0-2). Machna, Kapusta, Łytek; Spójnia Osiek - Piliczanka Pilica 4-0 (2-0). Klich 3, Stach. Pauzował Płomień Jerzmanowice**.