Klasa A Olkusz

(PAN)
Piłkarze Pogoni mogli i powinni wygrać z Prądnikiem, ale zagrali bardzo nieskutecznie.

W I połowie wypracowali sobie kilka wybornych okazji, ale wykorzystali tylko jedną, gdy tuż przed przerwą piłkę do siatki posłał Wędzony. Po zmianie stron lepiej zagrał Prądnik, który choć przegrywał 0:2, doprowadził do wyrównaniu po strzale z wolnego Gądka i ładnym uderzeniu Szczepańskiego.

W innych meczach:**Ospel Wierbka - Strażak Przybysławice 6:1 (1:1), dla Ospelu: Osuszek 2, Lis, Hordyn, Opiłka, Słowikowski; Laskowianka - Northstar Miechów 4:1 (2:0), Dąbek 2, Kluska, Porębski - Filus; Centuria Chechło - Piliczanka II 2:0 (0:0), Jezuita 2; Wielmożanka - Unia Jaroszowiec 3:1 (2:0), dla Unii: Smętek; Strumyk Zarzecze - Promień Przeginia 3:1; Trzy Korony Żarnowiec - Bolesław Bukowno 6:0; Legion Bydlin - Dłubnia Jangrot Trzyciąż 1:5 (1:4)**, Kozieł - Urbański 2, Górniak, Misztal, Kocioł.

Pogoń Miechów - Prądnik Sułoszowa 2:2 (1:0)
Bramki: Wędzony 45, Florek 60 - Gądek 68, Szczepański 75.

Pogoń: Szostak - Solarz, Zieliński, Byrski, Łucka, Florek, Dudek, Kosałka, Król (60 Bochniak), Makowski, Wędzony.

Prądnik: Ćwięczek - Maciej Michalski (70 Orczyk), A. Gęgotek, K. Kaganiec, D. Gęgotek, Miłosz Michalski (67 M. Gęgotek), Szczepański, P. Kaganiec (73 P. Skołucki), Kozioł, K. Skołucki (46 Muzyk), Gądek.
Sędziował: Idzi Kucharczyk (Olkusz).