Klasa A, Oświęcim

paw
Zatorzanka Zator - Puls Bulowice 2-0 (1-0)

1-0 Gołda 28, 2-0 Gołda 72 karny

Sędziował Marcin Sawicki z Osieka. Żółte kartki: Koriakowski, Ryszka. Czerwona kartka: Borejsza. Widzów 150.
   Zator: Cygan - Rompel (80 Polanek), Grzesło, Żmuda, Banaszek - S. Smolarz, Będkowski (87 Olejczyk), Kania (61 Stybak) Klimczyk - G. Smolarz, Gołda.
   Broszkowice: Ryszka - Tarasek (50 T. Żak), Żurek, Gajewski, Borejsza - Korczyk, J. Węglarz, T. Węglarz, Krawczyk - Koriakowski (38 Żołna), Poleński.
   Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 28 minucie Gołda, ładnym strzałem z 20 metrów. Chwilę później szansę na wyrównanie miał Koriakowski lecz, jego strzał minimalnie minął światło bramki. Zaraz po przerwie w idealnej sytuacji znalazł się Weglarz, mając przed sobą tylko bramkarza trafił prosto w niego. Wynik spotkania ustalił Gołda pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką Borejszy.
(paw)

Jawiszowice - Piotrowice

1-0 (1-0)

1-0 W. Jarosz 26.
   Sędziował Jerzy Sroka z Oświęcimia. Żółte kartki: Siedlarz - Wojtas, Kubik. Widzów 100.
   Jawiszowice: Chowaniec - Preczek (85 G. Kudzia), Kecmaniuk, Bąk, Jarzyna - Włodarski (30 Korczyk, 70 Wójcik), Wróbel (70 Kowalczyk), Siedlarz, Knysak - K. Jarosz, W. Jarosz.
   Piotrowice: P. Kubas - Miętka, Wanat, Płonka (50 Kubik), Frączek - Cieślik (66 Kuśpik), Figóra, M. Kubas, Barcik - Krawczyk, Wojtas.
   Jedyny gol w tym spotkaniu padł 26 minucie, kiedy to Wojciech Jarosz dobił strzał Włodarskiego. Minutę przed końcem spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Bąk.
(paw)
   Pozostałe wyniki: Nowa Wieś - Brzezinka 5-0 (4-0): Michałek 2 (20,40), Pawlusiak 2 (10, 80), Klimczyński (35), Podolsze - Włosienica 1-3 (1-1): Ciemiera (15) - Zbeb 2 (40, 60), K. Stachura II (35), Bulowice - Grojec 3-1 (2-1): Wawro (30), Gibas (39), Rychawski (78), Zaborze - Przeciszów 0-3 (0-2), Osiek - Rajsko - odwołany.