Klasa A, Oświęcim

MAM
Broszkowice: Ryszka - Korczyk, Żak, Borejsza, J. Węglorz - Walocha, Kubisty, T. Węglorz (73 Sporysz), Poleński (46 Dyląg) - Kobus, Adamczyk.

Puls Broszkowice - Soła Łęki 1-0 (0-0)

1-0 Dyląg (89). Sędziował Jan Medyński z Przeciszowa. Żółte kartki: Adamczyk - P. Żmuda. Widzów 100.
 Łęki: Szymański - P. Żmudka, Handy, Trethan, R. Żmuda - Bogacz, Dudziak, Pawiński, Szymalski, Drabek - Jasiński.
 Mecz odbył się na rezerwowej płycie, gdyż główna była bardzo rozmokła. Faktem tym nie można jednak usprawiedliwić słabego poziomu gry, jaki zaprezentowali piłkarze obu zespołów. Zwycięstwo gospodarzy odniesione zostało w kiepskim stylu. Szczęście uśmiechnęło się do podopiecznych trenera Marka Klisiaka w ostatniej chwili, tuż przed zakończeniem spotkania. Autor złotej bramki Dyląg także dojechał na mecz w ostatniej chwili, jadąc do Broszkowic prosto z wczasów. Zdążył na drugą połowę i właśnie jego strzał zapewnił gospodarzom zdobycie kompletu punktów. Akcję po której padło rozstrzygnięcie zainicjował z prawego skrzydła Tomasz Kobus, który zacentrował na piąty metr do Roberta Dyląga, a ten z trudem, lecz skutecznie wślizgiem skierował piłkę do bramki, pod brzuchem interweniującego bramkarza gości Adama Szymańskiego.
 Wcześniej na boisku zawodnicy grali "letni, urlopowy futbol". Prześcigali się w ilości zmarnowanych sytuacji i to w większości stuprocentowych. I tak: w 17 minucie Tomasz Kobus przestrzelił z 5 metrów, podobnie Tomasz Węglorz oraz Stanisław Kubisty tylko w sobie znany sposób spudłowali z najbliższych odleglości. Także podopieczni trenera Sylwestra Bączka razili brakiem skuteczności i z tego powodu pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem bezbramkowym.
 W drugiej połowie obaraz gry nie uległ zmianie. Strzał z wolnego z 30 m Jarosława Węglorza był raczej podaniem niż próbą zaskoczenia Szymańskiego (49 min). Walocha w 65 min, z 5 m uderza piłkę głową wprost w bramkarza, marnując precyzyjne dośrodkowanie Dyląga. Ponownie ten sam pilkarz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Borejszy uderzył piłkę obok słupka. Tuż przed zakończeniem najlepszy piłkarz na boisku - Dyląg zdobył gola.
Marek Mordan

Wyniki i strzelcy bramek:
 Grojec - Podolsze 1-0 (0-0): Łukasz Dudek, Nowa Wieś - Bulowice 4-4 (0-0): Mateusz Naglik 2, Paweł Dubiel (rzut karny), Przemysław Dudzic, Zator -Rajsko 1-0 (0-0): Daniel Krzyścin, Chełmek - Przeciszów 1-1 (1-1): Gębołyś - Haber, Piotrowce - Brzezinka 3-0 (0-0), Włosienica - Osiek 3-1 (0-1): bramka dla Osieka Pieczka.