Klasa A Oświęcim

(ZAB)
Oba zespoły w pierwszej kolejce miały wolne, więc trenerzy zastanawiali się nad formą piłkarzy. Nie było najlepiej jeśli chodzi o skuteczność, bo D. Makuch przegrał z bramkarzem. Dopiero Kwiatkowski bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobył gola.

Goście mogli wyrównać po zagraniu z wolnego K. Drebszoka, ale Banasiak na 3. metrze źle przyjął piłkę, tracąc szansę na uratowanie punktu.

Zatorzanka Zator - Zgoda Malec 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Kwiatkowski 55.

Zatorzanka: T. Kobylański - P. Wolanin, Kadela, Kukiełka, Czapiewski - Chmielowski (60 Kuzia), Szymonik, Kwiatkowski, Miętka (75 Guzdek) - Michałek (85 K. Wolanin), D. Makuch (89 Celej).
Zgoda: Radwan - Woźniak, S. Drebszok, W. Krawczyk, I. Płonka - Raj, K. Drebszok, Lekki(65 J. Płonka), Rusek- Wandor, Banasiak.
Sędziował: Maciej Pytlowski (Lachowice). Widzów: 100.

Inne mecze: Grojec - Gorzów 1:1, przerwany po 45 min. Goście odmówili wyjścia na drugą połowę po złamaniu nogi przez jednego z ich graczy, Soła II Oświęcim - Bobrek 2:1 (1:1) Jasiński 30, Hałat 60 - Barciak 45, Orzeł Witkowice - LKS Jawiszowice 3:2 (1:0) Kowalski 9, Adamus 53, Drabek 64 - Kawczak 67, Wojas 83; Polanka Wielka - Korona Harmęże 3:0 wo. Pauza: Rajsko.