Ceramika Muchówka - Żubr Gawłówek (mecz przerwany w 65 min przy stanie 0:3)
Bramki: 0:1 Tomala 23, 0:2 Rakoczy 43 karny, 0:3 A. Kurek 65.
Ceramika: KolarzI - K. Kupiec, Jacek KupiecIII[62], Kukułka, Stabrawa - M. Krawczyk, R. KrawczykI (58 Gołdas), Stary, Motak - Jakub KupiecIII[45], Mazurek (63 Zdebski)

Żubr: Gawąd - A. Kurek, Migas, M. Kurek, Kowalski - Gicala, Tomala I(53 Kruczek), Krystian GubanI, Kacper GubanI - Rakoczy, Twardowski.

Sędziował: Jakub Kądzielawa (Bochnia). Widzów: 120.

Mecz rozgrywany w Nowym Wiśniczu został przerwany w 65 min gry, po tym jak boisko opuściła drużyna Ceramiki, protestując w ten sposób przeciwko ich zdaniem kolejnej krzywdzącej ich decyzji arbitra.

Nim doszło do całego incydentu, przeważali goście. W 23 min po rzucie wolnym Kolarz nie opanował piłki, a ze skuteczną dobitką pospieszył Tomala.

Tuż przed przerwą wynik podwyższył z rzutu karnego Rakoczy, który na początku drugiej części meczu nie wykorzystał jednak kolejnej: "jedenastki" . Ostatnie trafienie było autorstwa A. Kurka i właśnie po tym fakcie mecz został przerwany.

W pozostałych meczach: Błyskawica Proszówki - Szreniawa Nowy Wiśnicz 0:2 (0:1), Turmiński 25, Kulas 70; LKS Trzciana 2000 - Novi/Rzezawianka Rzezawa 1:1 (0:1), Bramka dla Rzezawianki: Berowski; GKS II Drwinia - Raba Książnice 7:1 (2:1), Misa 17, 78, Sieczka 28, Kołodziej 48, Krzywda 61, Gach 74, 84 - Leśniak 40 z karnego, Victoria Słomka - Borkowianka Borek 1:1 (1:0), Makówka 20 - P. Kamil 52; Czarni Kobyle - Górnik Siedlec 2:2 (0:0), bramki dla Czarnych: Tomaśko, Kamyczek, Orzeł Cikowice - Beskid Żegocina 2:3 (1:0), Sobas 25, 60 - Janiczek 48, Surma 70, Kucka 78.

Grupa III
Polan II Żabno - LKS II Nowa Jastrząbka 4:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Pierzchała 5, 1:1 F. Wróbel 26, 2:1 Kruk 40, 3:1 Pięciorek 51, 4:1 Kruk 90.
Polan II: Bochman - Stryczek, F. Wróbel, KozakI, M. Kijowski - G. Solak (75 M. Solak), PięciorekI, D. Kijowski, Kruk - Zieliński, Jachimek (69 Młodawski).
Nowa Jastrząbka II: Starzec - Tomala, P. Janus, M. Baruch, Pierzchała - Kaziród, KaziszI, Wiatr (49 W. Janus), Wielgus - Minorczyk, Malec.
Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Tarnów). Widzów: 50.

Mecz rozpoczął się po myśli przyjezdnych, którzy już w 5 min objęli prowadzenie po dośrodkowaniu Tomali i celnej "główce" Pierzchały.

Miejscowi odrobili straty za sprawą F. Wróbla, który z 3 metrów posłał piłkę do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Zielińskiego, a tuż przed przerwą po zagraniu G. Solaka, drugiego gola dla Polanu w bezpośredniej konfrontacji ze Starcem zdobył Kruk.

Na początku drugiej połowy wynik podwyższył Pięciorek, który zaskoczył bramkarza rywali uderzeniem z 30 metrów. W ostatniej minucie gry po koronkowej akcji Zielińskiego, Młodawskiego i Kruka, ten ostatni przypieczętował zwycięstwo strzałem do pustej bramki.

W pozostałych meczach: LKS Wietrzychowice - Dunajec Konary 1:0 (0:0), Janik 68; Victoria Szarwark - LUKS Wola Radłowska 1:3 (1:1), Klimek 13 - Rzepka 35, K. Bysiek 65, Smoleń 67; Unia Gorzyce - LUKS Zalipie 4:2 (1:1), bramki dla Unii: Bugajski 27, 57, 90, Pietraszewski 60; Strażak Karsy - LZS Luszowice 4:0 (2:0), Sokół 24, 37, Gała 62, Pyrczak 74; Radłovia Radłów - Łęgovia Łęg Tarnowski 1:0 (0:0), Plebanek 65, Powiśle Bolesław - LZS Mędrzechów 4:0 (1:0 ), Czajkowski 43, Tomasiewicz 65, Sokół 70, Chwałek 85.

Grupa IV

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Śmigno 3:2 (2:2)
Bramki: 1:0 Franczyk 2, 2:0 Hołda 14, 2:1 Domagała 17, 2:2 Kołton 44, 3:2 Hołda 76
Bobry Bobrovia: P. Kwiecień - Ł. Fudalej, Leśniak, T. Seremet, Szczepański (46 Orszulak) - Gębala (65 Miśtak), M. Fudalej, Franczyk, Hołda - J. KwiecieńI, K. Kawa.
Śmigno: Niziołek - JarząbI, K. FoszczI, Roik, Szatko (80 Janiszewski) - Kuta, KołtonI, M. Foszcz, Domagała I(51 Kocoł) - Zając, Kilian.

Sędziował: Marcin Kukułka (Tarnów). Widzów: 150.

Piłkarze Bobrovii postarali się o pierwsze punkty w sezonie. W 2 min dośrodkowanie Gębali na gola zamienił strzałem z 6 metrów Franczyk, a w 14 min kolejną wrzutkę Gębali spożytkował Hołda, podwyższając prowadzenie uderzeniem z 15 metrów w tzw. długi róg.

Goście nie byli dłużni i w 17 min kontaktowego gola uzyskał Domagała. Drużyna ze Śmigna odrobiła straty tuż przed przerwą, gdy po podaniu Zająca z 14 metrów przymierzył Kołton.

W drugiej części meczu komplet punktów zapewnił miejscowym Hołda, który w 76 min po zagraniu Leśniaka wygrał pojedynek z Niziołkiem.

W pozostałych meczach: LKS Ładna - Olszynka Ołpiny 3:1 (1:1), Król 30, Bryg 49, Szczerba 90+3 - Żarnowski 2; Iskra Tarnów - Pogornia Pogórska Wola 0:0;GKS Gromnik - KS Radlna 3:2 (0:2), Słota 55, 70, M. Truchan 60 - Batko 20, Sus 25;LKS Szynwałd - Tuchovia II Tuchów 2:1 (2:0), bramki dla Szynwałdu: Gliński, Dębica, LKS Zgłobice -Wierzchosławice-Ostrów 3:0 (1:0), Brożek dwie, Kuczera, Biała Lubaszowa - Metal Tarnów - goście nie dojechali na mecz.