Klasa A - Wadowice

Frydrychowice: Woźniak - Brońka, Łubik, Stanek (70 Kwarciak), Smółka - Szczerbik, R. Dyrcz, Pałka - Kordek (81 Fronczek), Rakoczy, S. Dyrcz.

Sokół Frydrychowice - Sokół Przytkowice 3-1 (3-0)

1-0 Rakoczy (23), 2-0 R. Dyrcz (25), 3-0 Rakoczy (41), 3-1 Pilch (78)
 Przytkowice: Tyrpa - Pacułt (46 Daniel), Kukła, Piechota, Pilch - Zalas, Wiecek, Gwiżdż, Wróblewski - Wiśniewski, Smajek (73 Gnojek).
 Sędziował Józef Widlarz z Wadowic. Żółte kartki: Bronka - Pacułt, Więcek. Widzów 150.
 Zespół z Frydrychowic, beniaminek wadowickiej klasy A, odnotował pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Komplet punktów gospodarze zapewnili sobie praktycznie już w I odsłonie meczu, kiedy trzykrotnie pokonali bramkarza. W odstępie dwóch minut zdobyli dwa gole: najpierw Marek Rakoczy przejął długie podanie od Stanka, minął zwodem w polu karnym Tyrpę i strzelił do pustej bramki, następnie z jego podania wynik podwyższył Roman Dyrcz precyzyjnym strzałem z 7 metrów. Przed zakończeniem pierwszej połowy pokazał się ponownie Rakoczy, który wykorzystał niezdecydowanie defensywy rywali. Napastnicy z Frydrychowic mieli 7 dobrych okazji podbramkowych, lecz z ich skutecznością nie było najlepiej. Rywale tylko dwukrotnie stworzyli dogodne sytuacje, kiedy po rzutach wolnych Gwiżdż i Piechota trafiali w Woźniaka.
 W II połowie lekką przewagę uzyskał zespół przyjezdny. Duet Pilch - Gwiżdż atakował coraz groźniej, jedną z akcji wieńcząc zdobyciem bramki. Równo z końcowym gwizdkiem sędziego mocny strzał Wojciecha Zalasa z 6 metrów obronił Woźniak.
 Wiesław Baron (trener Frydrychowic): - W pierwszej odsłonie zagraliśmy dobrze, lecz o wiele gorzej w drugiej. Po 7 latach gry w B-klasie jeszcze zdobywamy doświadczenie.
 Radosław Guguła (kierownik Przytkowic): - Zabrakło w składzie dwóch czołowych piłkarzy Zawady i Chromego, co było widoczne na boisku. Na początku spotkania zaspała obrona i ten brak koncentracji kosztował nas utratę punktów.(MAM)
 Pozostałe wyniki: Naroże Juszczyn - Relaks Wysoka 0-0; Warta Zawoja - Nadwiślanka Brzeźnica 5-0: G. Pacyga 2, Matyja, G. Bartyzel, Czarny; Halniak Targanice - Astra Spytkowice 0-1: Kopczyński; Skawa Jaroszowice - Halniak Maków Podhalański 1-2**(0-1): Kudela - Kudzia, Polak; Lachy Lachowice - Znicz Sułkowice**Bolęcina 1-3 (0-1): Majka - Wojewodzic, Chmiel, Paś; Dąb Kolmar Tomice - Jastrzębianka 4-2 (3-0): Kaczmarczyk 2, Pyka, Bałys - Kasiarz 2.