Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Batory Wola Batorska 1:3 (0:2)

0:1 Urbański 9, 0:2 Kwaśniak 33, 0:3 Stolarz 90, 1:3 Ołowski 90 karny.

Sędziował: Artur Pieczonka. Żółte kartki: Łaciak - Pituła. Widzów: 150.

Węgrzcanka: Kubicki - Babik, Ołowski, Garycki, Sz. Szymoniak (46 Karkoszka), Smęder (46 Włodek), Kozłowski (65 Rogowski), J. Rajczyk (70 T. Rajczyk), Bochenek, Starowicz, Łaciak.

Batory: Dąbek - Bursa, Sosnowski, Kossak, Wsołek (37 Ziółko), Strojek, Moskal, Kwaśniak (89 Dudziński), Pituła, Stolarz, Urbański.

W meczu czołowych drużyn górą byli goście. Na początku groźnie uderzył Ołowski, ale Dąbek popisał się świetną paradą. W odpowiedzi Urbański zdobył kapitalną bramkę, uderzając z woleja pod poprzeczkę. W 22 min Kwaśniak nie wykorzystał sytuacji sam na sam, ale za drugim razem już się nie pomylił. Po przerwie gra była bardziej wyrównana, lecz gospodarzom brakowało pomysłu na rozerwanie szczelnej obrony Batorego. Goście grali na kontrę i gdyby nie Kubicki, Węgrzcanka mogłaby doznać klęski. W 90 min Stolarz świetnym uderzeniem zdobył trzeciego gola dla Batorego. Miejscowym pozostał na osłodę honorowy gol Ołowskiego.

Start Brzezie - Wolni Kłaj 4:5 (2:1)

Bramki: Kościółek 2, Szewczyk, Kruczkowski - J. Kuśnierz 2, Szmalec, Chróściel, Flasiński.

Widzów 500.

Start: Drab - Ordyk, Guzikowski, Jakubczyk, Kukiełka, Goguła, Krystjan, Szewczyk, Bierowiec (46 Golarz), Kościółek, Kruczkowski.

Wolni: Michalski - Kłosiński, Sz. Wajda (60 Kubas), Piński, K. Wajda, Chróściel, Romański, Flasiński, K. Tomczak (55 Olearczyk), Szmalec, J. Kuśnierz.

Pierwsza połowa derbów gminy Kłaj przebiegała pod dyktando gospodarzy. Wypracowali pięć wybornych sytuacji i strzelili dwa gole, a kluczową postacią wśród Wolnych był Michalski, który obronił rzut karny. Po przerwie gracze z Brzezia prowadzili już 4:2, a przy stanie 4:3 Michalski obronił w sytuacji sam na sam z Kruczkowskim. Po chwili Flasiński pięknym strzałem z wolnego doprowadził do remisu. Pół tysiąca kibiców denerwowało się do samego końca, gdy po akcji Szmalca najważniejszą bramkę meczu zdobył w 90 minucie Jan Kuśnierz.

W innych meczach:Tęcza Słomiróg - Wiarusy Igołomia 2:2 (1:0), Jania, A. Świątko - Satoła, Krzyk; Nadwiślanka Nowe Brzesko - Czarnochowice 3:0**walkower; Iskra Zakrzów - Gdovia 0:2 (0:2), Wołek, Kasprzyk; Piłkarz Podłęże - Zryw Szarów 2:2; Strażak Kokotów - Wilga Golkowice 1:2 (0:1).**

1.   Wolni   9   27   35-14

2.   Gdovia   9   19   23-11

3.   Batory   9   16   28-17

4.   Węgrzcanka   9   16   19-14

5.   Piłkarz   9   15   25-13

6.   Tęcza   9   15   20-19

7.   Nadwiślanka   9   14   19-23

8.   Wilga   9   13   15-19