Klasa B Chrzanów

PAN
Unia Kwaczała - Wisła Jankowice 5-0, Nadwiślan Rusocice - Korona Mętków 0-2, Nadwiślanka Okleśna - Victoria Zalas 4-1, Zryw Brodła - Sankowia 1-3, Wolanka II Wola Filipowska - Regulice II 1-1.

Grupa II

Błyskawica II Myślachowice - Kościelec Chrzanów 0-8 (0-7)
Bramki: Śledziński 4, Cygan 14, 18 Latko 6, 27, 28, 39 Głownia 53. Sędziował Jarosław Cichoń z**KS Chrzanów. Żółta kartka D. Liszka z**Myślachowic. Widzów 100Błyskawica: Kozłowski - Jamros, Ubik, Baster, R Binek - D Liszka, G Liszka (75 Kolmajer), Pasoń (46 M Binek), Cybulski - Wacławek (46 Trojanowski), Witek (46 Krzysztofczyk). Kościelec: Tomaszewski - Dyba (46 Tomasik), Matysiak, Marmur (46 Gonet), Majewski - Głownia, Cygan, Śledziński, Kolasiński - Latko, Wichrowski (70 Rak).
Goście dominowali cały czas i gdyby nie odpuścili w drugiej połowie, mecz spokojnie mógł się zakończyć wynikiem dwucyfrowym. Do przerwy gospodarze tylko dwa razy trafili w światło bramki rywala. Przyjezdni natomiast grając prostą piłkę wykorzystywali skutecznie wszystkie stworzone sytuacje. Szczególnym wyczynem popisał się Radosław Latko (na zdjęciu) zdobywając cztery gole w pierwszej połowie i wręcz ośmieszając obrońców gospodarzy.
Po przerwie przyjezdni już się nie wysilali, natomiast gospodarze po dokonaniu kilku zmian stworzyli kilka sytuacji, ale ich nie wykorzystali. W 83 minucie pięknym strzałem popisał się Michał Binek z Błyskawicy strzelając z 27 metrów z półwoleja wprost pod poprzeczkę bramki gości. Doświadczony Tomaszewski nie dał się zaskoczyć i piękną paradą wybił piłkę nad poprzeczką. Wynik 0-8 świadczy o różnicy klas dzielącej te zespoły.
W**innych meczach**: Olimpijczyk Chrzanów - Zryw Kąty 1-12, Salwator Trzebinia - Pogorzanka 1-9, Wodna Trzebinia - Promyk Bolęcin 2-1, Płoki - Polonia Luszowice 2-1.