Klasa B, grupa III

Spartak: Lipczyński - Katarzyński, Figiel, Kurkiewicz, Żurek - S. Satora, Toboła (86 M. Satora), Król, Zięba - Pardała (69 Orłowski), Bąk (69 Matluch).

(pan)

W niedzielę pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali piłkarze Spartaka Wielkanoc-Gołcza, którzy na własnym boisku pokonali Michałowiankę 3-1 (1-1). Bramki: Zięba 8, Żurek 51 (karny), Orłowski 75 - Zębala 43 (karny).
 Piłkarze Spartaka, mimo mocno osłabionego składu, od początku mieli przewagę i stosunkowo szybko objęli prowadzenie po strzale Zięby. Goście doprowadzili do remisu tuż przed przerwą po precyzyjnie wykonanym rzucie karnym przez Zębalę. Po zmianie stron kilka okazji stworzyli goście, ale bardzo dobrze dysponowany Lipczyński nie dał się już zaskoczyć. W 51 min po faulu na Ziębie sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Żurek. W 69 min na boisku pojawił się Orłowski, który po przerwie w uprawianiu sportu postanowił pomóc ekipie Spartaka. Napastnik Spartaka 6 minut po wejściu pokazał, że na pewno będzie solidnym wzmocnieniem, zdobywając bardzo ładną bramkę, która odebrała ostatecznie ochotę do gry ekipie Michałowianki.