Klasa B, grupa sądecka

RCZ
0-1 Janur 90. Sędziował Kondran Kolak ze Starego Sącza. Żółta kartka: P. Miksztal. Widzów 120.

Galicja Nowy Sącz - Amator Paszyn 0-1 (0-0)

Galicja: Toczek - T. Miksztal, P. Miksztal, Kityński, Podsiadło (60 Kulig) - Popardowski, Sekuła, Sobczyk, Żarhnowski - J. Galara (70 G. Galara), Cisoń.
   Amator: A. Jasiński - Gajdosz, Święs, Buczek, Rzeszuto - Dąbrowski (46 Janusz), J. Poręba, D. Poręba, Janur - Oleksy(46 Kożuch), Sikorski (60 R. Jasiński).
   W 3 min powinno być 1-0, gdyż w sytucji sam na sam znalazł się Cisoń, ale strzelił obok słupka. Póęniej zarysowała się przewaga Amatora, mimo to rzadko była zagrożona bramka Toczka. Na palcach jednej ręki można było policzyć strzały oddane przez gości w pierwszej połowie w światło bramki. W drugiej połowie Galicja przeprowadziła kilka groęnych kontrataków. Po jednym z nich - w 80 min - futbolówka po strzale Kuliga przeszła minimalnie obok spojenia. Gdy wydawało się, że mecz skończy się remisem przyjezdni strzelili gola. W 90 min dobre podanie otrzymał Janur i znalazł się "oko w oko" z bramkarzem Galicji, który do tej pory bronił bardzo dobrze. Tym razem jednak został pokonany. Mecz toczył się jeszcze minutę, Galicja nie zdążyła wyrównać.
   W pozostałych spotkaniach:
   Górka Szczereż - Sokół Stary Sącz 1-5 (1-2), Ubiad - KPT Nawojowa 2-3 (2-1), Zamczysko Marcinkowice - Królovia Królowa Górna 1-0 (1-0), Łomniczanka Łomnica Zdrój - Librantovia Librantowa 2-4 (0-1).
   W czwartek rozegrano awansem mecz: Ogniwo Piwniczna - Zabełcze Nowy Sącz 2-0 (2-0).
1. Sokół 14 37 54-10
2. Amator 14 33 34-13
3. Ogniwo 14 30 43-19
4. KPT 14 25 26-24
5. Librantov. 14 21 24-39
6. Królovia 14 18 30-23
7. Zabełcze 14 18 18-26
8. Zamczysko 14 18 16-27