Klasa B, grupa sądecka

KPT: Pach - Bochenek, Siedlarz, Jarzębak, Tobiasz - Ruchała, A. Borek, Lelito (57 Kowalik), W. Borek - J. Borek, D. Borek (71 Nosal).

KPT Nawojowa - Zamczysko Marcinkowice 2-2 (2-1)

1-0 D. Borek 10, 2-0 J. Borek 31, 2-1 Garbocz 43 (karny), 2-2 Niemas 75. Sędziował Antoni Ogórek z Nowego Sącza. Żółta kartka: Jarzębak - Zwoliński, Oleś. Widzów 100.
 Zamczysko: Tobiasz - Smajdor, T. Zwoliński, Kwiek, Budnik (25 Wideł) - Oleś, Garbocz, Gawlik, Niemas - Potoczek, Szkrałat.
 Dopiero pod koniec pierwszej połowy goście groźniej zaatakowali. Wtedy to przegrywali już 0-2. Straty zmniejszył w
43 min Garbocz, który wykorzystał "jedenastkę" podyktowaną za rękę któregoś z piłkarzy KPT. Po przerwie przewagę mieli piłkarze Zamczyska, co udowodnili strzelając drugą bramkę.
 W pozostałych meczach: Zuber Krynica - Królovia Królowa Górna 3-0 (1-0): Maciag, Mikulski, S. Oleksy; Amator Paszyn - Nawoj Nawojowa 1-1 (0-1): K. Święs - Horowski; Górka Szczereż - Galicja Nowy Sacz 7-1 (4-1): bramki dla Górki - M. Stec 4, A, Faron 2, W. Potoniec; Zabełcze Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna 4-3 (2-2): bramki dla Zabełcza - K. Sowiński 2, Łukaszczyk, Przybyłek; Muszynka - Hart Tęgoborze 0-5 (0-1), Łomniczanka Łomnica Zdrój - Librantovia Librantowa 2-1 (1-0).