Klasa B - Kraków

Myślenice

Wieliczka

Wieliczanka - Wróblowianka 3-1 (3-0). Książek 2, Ochoński - Pająk; Iskra Zakrzów - Orzeł Piaski Wielkie II 4-7 (2-3). Pyrz 3, Krystian - Ząbczyński 2, Bieńkowski 2, Kozień, Dubiel, Szostak; Tęcza Słomiróg - Gwiazda Brzegi 3-0 (2-0). Sosiński 2, Mamro; Targowianka - Rożnowa 0-4 (0-1). Mirek 2, Mika, Kostecki; Sułków - Zorza Przebieczany 1-1 (0-1). Cichy - Tańcula; Start Brzezie - Wilga Koźmice Wielkie 1-1; Sokół Chorągwica - Naprzód Ochmanów 3-1 (2-0). Dla Sokoła: Dulik, Wróbel, Tylek.

Myślenice

LIBERTÓW - ORZEŁ MYŚLENICE 4-2 (3-1). 0-1 Mistarz 5, 1-1 Ziarko 27 (karny), 2-1 Popielski 29, 3-1 Wilkoszyński 36 (głową), 4-1 Popielski 48, 4-2. Sędziował Marian Banowski. Żółte kartki: Świątek, Włodarczyk, Kuczaj, Płachta. Widzów 250.
 Libertów: Pietrzyk - Świątek (46 Salawa), Góra, Piszczek (86 Kozacki) - Suski - Popielski, Masełko (75 Szczepański), Ziarko, Włodarczyk - Kuczaj, Wilkoszyński (80 Bularz).
 Orzeł: Biela - Sroka, Hajdus, Nalepa (30 Karaś - Płachta, Kopp, Wołek (50 Rudzki), Mistarz, Węgrzyn - Eichler, Molak (82 Trzciński).
 Na nowo otwartym boisku piłkarze Libertowa odnieśli pierwsze w historii zwycięstwo w klasie B. Mecz rozpoczął się udanie dla rutynowanej drużyny Orła, kiedy w 5 min Mistarz pewnie pokonał Pietrzyka. Gospodarze ambitnie dążyli do zmiany wyniku i w 27 min wyrównali po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Ziarkę. Niespełna 2 minuty później najlepszy w szeregach gospodarzy Popielski wykorzystał nieporozumienie obrońcy z bramkarzem uzyskując dla gospodarzy prowadzenie. Miejscowi przed przerwą podwyższyli rezultat po precyzyjnym strzale głową Wilkoszyńskiego. Goście, prowadzeni do boju przez rutynowanego Karasia, w końcówce I połowy mieli trzy stuprocentowe sytuacje, ale ich nie wykorzystali. Podobnie było po przerwie, kiedy piłkarze Orła marnowali dogodne okazje, z rzutem karnym włącznie, natomiast gospodarze wykorzystali jeszcze jedną z dwóch bramkowych okazji.
 Pcimianka - Sęp Droginia 0-2 (0-1). Szlósarczyk, Oramus; Iskra Brzączowice - Unia Stadniki 2-1 (1-1). Dla Iskry: Bętkowski, Wawrzusiak; Wicher Stróża - Jawor Jawornik 1-1 (1-1). Dziadkowiec - Karaim; Krzywaczka - Rokita Kornatka 1-2 (1-2). Dla gospodarzy Biela; Hejnał Krzyszkowice - Iskra Głogoczów - mecz się nie odbył; Jordan Sum Zakliczyn - Staw Polanka - przełożony na 23 sierpnia. Pauzowała Clavia Świątniki Górne.