LKS Harmęże - LKS Palczowice 2-2 (1-1)

1-0 Jarnot 3, 1-1 Dzidek 35, 2-1 Jarnot 60, 2-2 Dzidek (karny) 65.
Harmęże: Łaski - Malik, Krubczyński, Foltyn, Bernaś, Kastelik (Puc 87), Jarnot, Gębala (Krzemień 15, Gworek 46), Rudewicz (Gilewski 77), Sękowski, Brombosz.
Palczowice: Woźniak - Pająk, R. Giermek, D. Giermek, Sołtys, Hutny, Chachuła, Iwanek, Dzidek, Świergosz, Nowokuński.
To było niezwykle zacięte, obfitujące w zaczepne akcje spotkanie. - Okazjami bramkowymi można było obdarować ze trzy mecze - śmieje się Dariusz Pawełkiewicz, wiceprezes LKS Harmęże.
- Sytuacji strzeleckich multum. Mogło być po 12! - potwierdza Józef Skrzypek, kierownik LKS Palczowice.
Początek wręcz wymarzony dla gospodarzy. Jarnot już w 3 minucie objechał bramkarza i posłał piłkę do siatki. Goście z Palczowic doprowadzili do remisu za sprawą Dzidka. Okazało się, że ci dwaj piłkarze będą toczyć ze sobą strzelecki pojedynek także w drugiej połowie. W 60 min. Jarnot celnie grzmotnął z 16 metrów. Ale pięć minut później także Dzidek posłał piłkę w okienko, egzekwując rzut karny.
W 89 minucie gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Jednak Woźniak obronił rzut karny.
(PLIN)
W pozostałych spotkaniahc: LKS Poręba - Soła Łęki 2-5; Puls Broszkowice - Sygnał Włosienica 4-0; LKS Głębowice - LKS Bobrek 1-2; LKS Skawa Podolsze - LKS Gorzów 1-4; Pogórze Gierałtowice - pauza.
1. Bobrek 15 39 43-14
2. Gorzów 15 38 63-17
3. Łęki 16 32 43-20
4. Broszkowice 15 28 26-19
5. Harmęże 16 26 26-27
6. Podolsze 16 23 22-33
7. Gierałtowice 15 17 20-24
8. Głębowice 16 17 23-32