Podokręg Bochnia
1. Victoria
12
36
49-12
2. Tęcza
12
33
35-6
3. Borek
12
25
45-22
4. Beskid
12
22
26-25
5. Trzciana
12
22
22-18
6. Ceramika
12
19
26-20
7. Promień
12
14
21-30
8. Zbydniów
12
10
19-32
9. Raba
12
10
18-34
10. Ostrowianka
12
10
14-33
11. Polonia
12
6
11-32
12. Motor
12
3
21-43
Podokręg Brzesko - grupa I
Zweryfikowana tabela na koniec rundy jesiennej 2005-2006
1. Korona
9
24
35-11
2. Victoria
9
21
27-11
3. Start 77
9
17
18-10
4. Przyborów
9
16
18-17
5. Pogoń
9
14
17-11
6. Grom
9
11
20-22
7. Orlik
9
8
13-25
8. Orkan
9
6
11-20
9. Andaluzja
9
6
8-23
10. Wisła
9
6
12-29
Podokręg Brzesko - grupa II
Okocim - Orzeł Stróże 1-2, Zryw Wielka Wieś - Gwoździec 2-1, Jedność Paleśnica - Poręba Spytkowska 4-3. Spotkanie Tęcza Gosprzydowa - Jastrząb Łoniowa zostało przełożone na 26.04 br. na godz. 17.30; natomiast Wulkan Biesiadki - Kłos Łysa Góra na 10.05 br. na godz. 17.30. Mecz towarzyski Olimpia Kąty II - Lewniowianka Lewniowa również nieodbył się.
1. Kłos
10
27
63-10
2. Okocim
11
24
24-11
3. Jedność
11
23
41-10
4. Zryw
11
19
30-24
5. Gwoździec
11
18
40-19
6. Orzeł
11
17
14-14
7. Wulkan
10
14
26-24
8. Poręba
11
13
20-25
9. Jastrząb
10
10
27-39
10. Tęcza
10
3
12-73
11. Lewniowianka
10
0
10-58
Podokręg Tarnów - grupa I
Rzuchowa - Świebodzinianka Świedzion 0-2, Ładna - Siemiechów 4-3, Rzepiennik Strzyżewski - Olszynka Ołpiny 3-1, Alfa Siedliska - Koszyce Wielkie 2-2, Gromnik - Tarnowiec 5-0, Liwocz Czermna - Biała Lubaszowa 2-3.
1. Biała L.
12
29
41-15
2. Koszyce Wielkie
13
29
27-10
3. Gromnik
11
27
38-15
4. Alfa
12
25
41-16
5. Rzepiennik S.
12
16
22-27
6. Świebodzinianka
13
16
20-39
7. Ładna
12
14
21-25
8. Siemiechów
13
14
24-30
9. Rzuchowa
13
12
22-39
10. Olszynka
12
10
20-32
11. Liwocz
12
11
34-36
12. Tarnowiec
12
3
8-40
Podokręg Tarnów - grupa II
Gryf Polo Bogumiłowice - Dębina Łętowska 2-2, Dunajec Zbylitowska Góra - Śmigno 0-0, Rybitwa Ostrów - Więckovia Więckowice 3-1, Bobry-Bobrovia Bobrowniki Małe - Metal II Tarnów 0-1, Karwodrza - Świt Komorów 2-0, Sokół Wałki - Zorza II Zaczarnie 1-1, Rudka - Zgłobice 1-3.
1. Śmigno
14
34
46-10
2. Rybitwa
15
33
33-12
3. Metal II
14
32
51-30
4. Zgłobice
14
30
32-15
5. Dębina Ł.
15
24
27-20
6. Rudka
15
22
27-23
7. Sokół
15
19
22-25
8. Świt
15
18
26-27
9. Karwodrza
14
18
30-38
10. Dunajec
14
17
29-33
11. Bobry
14
14
21-24
12. Więckovia
15
7
17-38
13. Gryf
15
7
19-56
14. Zorza II
15
6
20-49
Podokręg Żabno - grupa I
Olimpia Biskupice Radłowskie - Ilkowice 3-2, Orzeł Miechowice Małe - Dunajec Ujście Jezuickie 2-1, Dunajec Konary - Polonia Kłyż 2-1, LKS II Nieciecza - Wolania Wola Żelichowska 4-0, Mecz: Błękitni Siedliszowice - Dunajec Przybysławice nie odbył się (goście nie dojechali). Pauzuje: Strażak Karsy.
1. Nieciecza II
11
33
66-2
2. Strażak
10
22
23-14
3. Miechowice
11
21
20-27
4. Wola Żelichowska
11
17
19-17
5. Ilkowice
11
16
14-22
6. Dunajec K.
11
15
19-25
7. Błękitni
10
14
14-15
8. Biskupice
11
13
19-24
9. Dunajec Ujście J.
11
9
11-17
10. Polonia
11
5
8-24
11. Dunajec P.
10
4
7-33
Podokręg Żabno - grupa II
Ćwików - Spartakus Radgoszcz 0-5, Kłos Słupiec - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-3, Mędrzechów - Smęgorzów 3-2, Ava Grądy - Wisła Borusowa 6-1, Dąbrówki Breńskie - Luszowice 2-1. Pauzowała: Wójcina.
1. Ava
11
28
40-11
2. Dąbrovia II
11
27
40-16
3. Dąbrówki
11
23
40-16
4. Radgoszcz
11
20
45-22
5. Mędrzechów
11
19
31-28
6. Luszowice
11
17
19-19
7. Smęgorzów
11
15
23-23
8. Ćwików
11
10
12-49
9. Kłos
11
7
13-34
10. Wisła
11
5
15-37
11. Wójcina
10
3
17-40
(SEBA)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?