Klasa B

Redakcja
Kraków

Grupa I: Zwierzyniecki - Tramwaj II Kraków 3-0, Wanda Nowa Huta - Sparta Skrzeszowice 2-0, Wróżenice - TS Węgrzce 2-3, Błyskawica Wyciąże - Prądniczanka II 1-2, Czarni Grzegorzowice - Orzeł Iwanowice 1-0, Dąbski Kraków - TS Rybitwy 0-2, Galicja Raciborowice - Bronowicki 2-3.

1. Czarni 8 19 27-13

2. Dąbski 7 18 28-4

3. Rybitwy 8 18 23-9

4. Orzeł 8 16 17-6

5. Zwierzyniecki 8 15 25-10

6. Wanda 8 13 20-15

7. Węgrzce 8 12 14-16

8. Bronowicki 6 10 21-11

9. Błyskawica 8 10 9-23

10. Tramwaj II 8 8 13-19

11. Galicja 8 6 16-25

12. Prądniczanka II 8 5 7-22

13. Sparta 8 4 9-32

14. Wróżenice 7 1 8-32

Grupa II: Trzebol Wielkie Drogi - Strażak Rączna 0-3, Strzelcy/Korona Kraków - Salwa Kraków 1-2, Tyniec - Rzozovia 4-2, Albertus Kraków - Płomień Kostrze 0-1, Borkowianka Borek Szlachecki - Porta Kraków 4-0, Cedronka Wola Radziszowska - Pychowianka 0-1, Gajowianka - Iskra Krzęcin 2-2.

1. Borkowianka 8 21 30-8

2. Iskra 8 16 30-16

3. Strażak 8 16 24-16

4. Tyniec 8 14 28-22

5. Gajowianka 8 12 25-18

6. Pychowianka 8 12 13-14

7. Rzozovia 8 11 20-17

8. Płomień 7 11 14-19

9. Strzelcy 8 10 22-18

10. Albertus 8 10 17-18

11. Cedronka 7 6 9-13

12. Trzebol 7 6 12-20

13. Salwa 8 4 9-31

14. Porta 7 3 8-33

Grupa III: Francesco Olszanica - Tęcza Piekary 0-1, Fitball Szklary - Iskra Czułów 2-0, Iskra Radwanowice - Dragon Szczyglice 3-3, Lot Balice - Maszycanka 1-2, Skała - Sportowiec Modlniczka 0-2, Niegoszowianka - Potok Więckowice 6-0, Orlęta Rudawa - Orzeł Bębło 2-2.

1. Tęcza 7 19 17-5

2. Sportowiec 7 13 21-13

3. Iskra C. 6 12 18-10

4. Iskra R. 7 12 15-12

5. Skała 7 11 22-15

6. Lot 7 10 16-14

7. Francesco 6 9 13-11

8. Dragon 6 8 19-14

9. Niegoszowianka 7 8 11-19

10. Fitball 7 7 9-14

11. Maszycanka 7 7 10-27

12. Orlęta 7 6 13-16

13. Potok 6 5 11-19

14. Orzeł 7 4 10-16

Grupa IV: Wierzbowianka - Spartak Wielkanoc/Gołcza 2-1, Słomniczanka II - Spartak Charsznica 1-0, Strażak Przybysławice - Płomień Kościelec 3-1, Tytan Polekarcice - Olimpia Czaple Wielkie 1-3, Jaxa Jaksice - Pogoń Wronin 0-6, Jastrzębiec Książ Wielki - Nidzica Słaboszów 3-0.

1. Spartak C. 6 15 24-9

2. Juvenia 7 15 23-13

3. Płomień 8 14 24-18

4. Słomniczanka II 6 14 13-7

5. Strażak 6 13 21-10

6. Jastrzębiec 6 12 15-9

Wierzbowianka 7 12 15-9

8. Tytan 7 10 18-13

9. Pogoń 8 9 16-13

10. Olimpia 8 9 13-26

11. Spartak W. 7 4 14-21

12. Nidzica 7 3 6-32

13. Jaxa 6 0 7-29

Myślenice

Wrzosy Osieczany - Orzeł Nowa Wieś 2-3, Staw Polanka - Jawor Jawornik 0-0, Topór Tenczyn - Iskra Brzączowice 4-2, Beskid Tokarnia - Grodzisko Raciechowice 1-3, Conavia Konary - Górki Myślenice 0-1, Cyrhla Krzczonów - Dukla Bysina 1-1.

1. Wrzosy 6 15 24-7

2. Topór 6 12 22-9

3. Grodzisko 6 12 15-10

4. Dukla 6 11 11-8

5. Górki 6 10 18-13

6. Orzeł 6 10 15-13

7. Beskid 6 9 18-20

8. Conavia 6 7 7-18

9. Iskra 6 6 16-22

10. Cyrhla 6 4 6-14

11. Staw 6 4 8-17

12. Jawor 6 4 6-17

Wieliczka

Zryw Szarów - Wieliczanka 1-0, Wilga Koźmice Wielkie - Wawrzynianka 2-1, Wolni Kłaj - Tęcza Słomiróg 1-1, Contra Sułków - Start Brzezie 1-2, Dąb Zabierzów Bocheński - Rożnowa 1-0, Gwiazda Brzegi - Orzeł II Piaski Wielkie 2-1, Iskra Zakrzów - Naprzód Ochmanów 2-1.
1. Iskra 8 22 20-6

2. Rożnowa 7 18 20-10

3. Wilga 7 16 9-2

4. Zryw 8 15 12-9

5. Dąb 8 13 9-12

6. Start 8 12 17-14

7. Wolni 7 11 17-12

8. Tęcza 7 10 8-10

9. Contra 8 8 12-16

10. Wieliczanka 8 7 12-15

11. Orzeł II 7 7 8-11

12. Gwiazda 8 6 9-20

13. Naprzód 8 4 8-15

14. Wawrzynianka 7 4 8-21

Chrzanów

UKS Siersza - Promyk Bolęcin 3-2, UKS Dulowa - Pogorzanka 7-1, Nadwiślan Rusocice - Zryw Brodła 3-0, Alwernia II - Tęcza Tenczynek 0-1, Wisła Jankowice - Sankowia 4-2, ZWM Wodna Trzebinia - Korona Mętków 1-0.

1. Siersza 6 15 18-4

2. Wisła 6 13 18-6

3. Dulowa 5 12 28-10

4. Tęcza 6 12 21-11

5. Wodna 6 12 14-8

6. Sankowia 6 12 14-12

7. Promyk 6 10 22-13

8. Korona 5 6 7-6

9. Pogorzanka 6 6 9-18

10. Alwernia II 6 3 5-16

11. Nadwiślan 6 3 7-32

12. Zryw 6 0 3-27

Olkusz

Leśnik Gorenice - Błysk Zederman 3-1, Orzeł Kwaśniów - Jutrzenka Ostrężnica 2-3, Piliczanka II - Dłubnia Jangrot 0-5, Skok Lgota Wolbromska - Trzy Buki Wierzchowisko 2-4, Sokół II Gołaczewy - Strumyk II Zarzecze 0-2. (pan)

1. Dłubnia 7 18 24-6

2. Unia 6 13 22-11

3. Jutrzenka 7 13 25-16

4. Strumyk II 6 13 9-6

5. Skok 6 10 19-15

6. Trzy Buki 5 9 17-13

7. Piliczanka II 5 5 13-18

8. Sokół II 5 5 9-10

9. Leśnik 6 4 7-19

10. Orzeł 7 3 11-25

11. Błysk 6 1 6-23

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie