Klasa okręgowa Kraków, grupa I. 12 goli w meczu Promień Przeginia - Błękitni Modlnica [ZDJĘCIA]

Promień Przeginia - Błękitni Modlnica
Promień Przeginia - Błękitni Modlnica Artur Bogacki
W spotkaniu 9. kolejki sezonu 2021-22 w grupie I klasy okręgowej Kraków Błękitni Modlnica wysoko wygrali (10:2) na wyjeździe z Promieniem Przeginia. Zobacz, co działo się na boisku. Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Promień Przeginia - Błękitni Modlnica 2:10 (1:4)

Bramki: 0:1 Janowski 14, 0:2 T. Kawa 15, 1:2 Bąbka 17, 1:3 T. Kawa 37, 1:4 T. Kawa 42, 1:5 Katarzyński 47, 1:6 T. Kawa 65, 1:7 Katarzyński 72, 1:8 samob. 75, 2:8 Mistela 77, 2:9 T. Kawa 81, 2:10 samob. 90.
Promień: Pomierny - A. Sroka (46 Sz. Rogóż), M. Sioła, Baraniak, F. Rogóż - Byczek (75 Mitka), B. Rogóż, Lipiński (70 Kocjan), Chwast, Mistela (85 T. Sroka) - Bąbka.
Błękitni: Flak - Kubik (46 M. Kawa), Kuciel (46 Skoczykłoda), Pyzioł, Windys - Katarzyński, Krzywda (60 Kiełkiewicz), Arian (60 Maślanka), T. Kawa - Czarnik (60 Słonina), Janowski.
Sędziował: Mateusz Bojda. Żółta kartka: Byczek.

Beniaminek z Przegini boleśnie przekonał się o sile ofensywnej Błękitnych. Goście w ciągu minuty wykorzystali dwa błędy, ale szybko nadzieję na nawiązanie walki przywrócił Bąbka, celnie główkując pod pachą bramkarza. Niespodzianki jednak nie było, a ekipa z Modlnicy zdobywała gole nawet wtedy, gdy grała w dziesięciu (Maślanka kilka minut po wejściu na boisku doznał kontuzji, a limit zmian był wyczerpany). Wyróżnił się T. Kawa, który zdobył 5 goli.