Klasa okręgowa Kraków, grupa I. 3. kolejka: wyniki, składy, relacje

Artur Bogacki
Bramki: 0:1 Kwater 31, 0:2 Lampart 40, 1:2 Śliwka 42, 1:3 Maurer 90.Przemsza: Tomsia - Smętek, Guguła, Kocjan, Mosur - Śliwka (50 Majcherkiewicz), Latos (82 Jamrozowicz), Słaboń (50 Kulawik), Ziębiński, Bartczak - Kasprzyk.Grębałowianka: Herdzik - Skalski, Michalewski, Wietrak, Lis - Krawczyk, Kobiec, Szypuła (76 Liberacki) - Kozioł (72 Maurer), Kwater (85 Florkowski), Lampart.Sędziował: Piotr Koźmiński. Widzów: 80. Żółte kartki: Szypuła, Liberacki.Kwater (na zdjęciu) wyłuskał piłkę na przedpolu rywali i dał gościom prowadzenie. Podwyższył je Lampart, po zagraniu z boku Kobca. Gospodarze złapali przed przerwą kontakt, ale losów meczu nie odwrócili. W końcówce wynik - w sytuacji sam na sam po prostopadłym podaniu Florkowskiego - ustalił Maurer. Artur Bogacki
W 3. kolejce rozgrywek w grupie I klasy okręgowej Kraków wysokie zwycięstwo odniósł Sokół Kocmyrzów. W naszej galerii pełne relacje ze wszystkich spotkań.

POLECAMY:

Materiał oryginalny: Klasa okręgowa Kraków, grupa I. 3. kolejka: wyniki, składy, relacje - Gazeta Krakowska