Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

TS Węgrzce – Pogoń Miechów 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Lesak 42, 2:0 Sierakowski 52, 3:0 Piszczewskij 60, 4:0 Sierakowski 87.
Wegrzce: Grabowski (65 Bożok) – Jurzec, Czernecki (65 K. Orszula), Jagła, Lesak – Chuchro (55 Moskal), Koselak (55 Świrk), Piszczewskij, Kwaśny, Bednarz (36 Tracz) – Sierakowski.
Pogoń: Mach – R. Dudek, Wędzony, Twardowski, Nowak (65 Walczak) – Antos (60 Smulski), Mazur (70 Żarnowiecki), Byrski, Rauczyński, Janus – Srebrnicki.
Sędziował: Sławomir Tomczyk.

Lider wygrał bez większego problemu. Tuż przed przerwą Lesak dał prowadzenie po rożnym. W II połowie dwa gole strzelił Sierakowski (po podaniu Koselaka i po indywidualnej akcji), a jednego Piszczewskij (z dystansu).