Klasa okręgowa Kraków, grupa I. Zacięta walka w hicie kolejki. Słomniczanka pokonała Orła Iwanowice, a bohaterem został Bartosz Kozieł

Bartosz Kozieł strzelił dwa gole dla Słomniczanki
Bartosz Kozieł strzelił dwa gole dla Słomniczanki Aleksander Gąciarz
W meczu 15. kolejki w grupie I klasy okręgowej Kraków Słomniczanka pokonała 2:1 Orła Iwanowice.

Mecz dwóch najlepszych drużyn po rundzie jesiennej był wyrównany, a jego losy ważyły się do końca. W trudnej walce na rozmokłej murawie lepsza okazała się Słomniczanka, która została nowym liderem.

Pierwsi cios zadali goście. Ich najlepszy strzelec Świerk dostał piłkę około 20 metrów od bramki i ładnym, technicznym uderzeniem posłał ją w róg. Gospodarze na wybuch radości musieli czekać do końcówki I połowy, a odpowiedzieli podwójnie. W krótkim odstępie czasu dwa gole zdobył czołowy snajper ligi - Kozieł. Jego pierwszy strzał (okazję wypracował Chyszczenko) Miśkiewicz obronił, podobnie jak dobitkę K. Warchoła, ale kolejna poprawka, w wykonaniu Kozieła, była już skuteczna. Po chwili natomiast wykorzystał wrzutkę i zgranie piłki głową przez Łója.

Orzeł po przerwie miał okazje do wyrównania. M.in. Prochownik zmarnował sytuację sam na sam, a w doliczonym czasie gry spudłował Mróz. Do tego goście twierdzą, że należał im się karny za zagranie ręką rywala.

Słomniczanka Słomniki - Orzeł Iwanowice 2:1 (2:1)