Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0:1 Skoczykłoda 15, 1:1 Dąbrowski 50, 2:1 Dziekan...

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. 2. kolejka (18-19 sierpnia): wyniki, składy relacje

Borek Kraków - Błękitni Modlnica 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Skoczykłoda 15, 1:1 Dąbrowski 50, 2:1 Dziekan 65.

Borek: Bartków - Bentkowski, Studnicki, Kozień, Wilkołek (90 Chochołek) - Dziekan, Dąbrowski (85 Skubisz), Mosio (60 Leśniak), Łatka, Zając (70 Zawartka) - Wcisło.

Błękitni: Jankiel (51 Maciejaszek) - Kaczor, K. Szumiec, Skoczykłoda, J. Szumiec (60 Kawa) - Pyzioł, Krzywda (60 Lorenc), Bicen, Stryczek, Słonina - Zaporowski (65 Żurek).

Sędziował: Piotr Koźmiński. Widzów: 150.

Błękitni do przerwy prowadzili (Skoczykłoda po rożnym), ale błędy w II połowy przesądziły o porażce. grający trener Dąbrowski (na zdjęciu) wykorzystał nieporozumienie obrońcy i bramkarza, a Dziekan przejął złe zagranie rywala i wykorzystał sytuację sam na sam.