Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0:1 Klim 29, 1:1 Baran 33, 2:1 Apostolski 38, 3:1...

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. 3. kolejka: wyniki, składy, relacje ze wszystkich meczów

Garbarnia II Kraków – Iskra Radwanowice 7:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Klim 29, 1:1 Baran 33, 2:1 Apostolski 38, 3:1 Górecki 68, 4:1 Kołton 69, 5:1 D. Zalejski 78, 6:1 Obtułowicz 82, 7:1 D. Zalejski 88.
Garbarnia II: Nowak - Kowalski (80 Zygmunt), Kostrubała, Mruk (46 Krzeszowiak), Górecki - Paczka, Ząbczyk, Baran (60 Kloc), Ciesielski (23 D. Zalejski) - Kołton, Apostolski.
Iskra: Sepioło - Deryniowski (80 Darłak), Derejko, Pudełko, Pelech - Jaszczyński, Morawiec (23 Szymański), Kanior, Barcik, Trędota - Klim (75 Latko).
Sędziował: Mateusz Jurgała. Widzów: 50. Żółte kartki: Kostrubała - Pelech.

Rezerwy Garbarni w tym sezonie są bardzo skuteczne, po trzech meczach mają na koncie 13 strzelonych goli. W starciu z Iskrą wprawdzie jako pierwsze straciły bramkę (Klim zamknął zagranie z boku), ale jeszcze przed przerwą wyszły na prowadzenie. W II połowie goście atakowali, lecz gdy w krótkim odstępie czasu otrzymali dwa kolejne ciosy, ich gra całkowicie się posypała.