Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Grębałowianka Kraków – Hutnik II Kraków 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Drąg 15, 1:1 Firek 50, 2:1 Firek 55, 2:2 Olszewski 68 karny, 3:2 Krawczyk 83 karny.
Grębałowianka: Kokosza – Liberacki, Pranowicz, J. Gruchała, Krawczyk (90+2 Lipieta), Florkowski, Kaplonskij (46 Czekaj), B. Gruchała, Lampart (46 Zdziarski), Firek, Jakubus,
Hutnik II: Dębosz – Czyż, Wieczorek, Kowalczyk – Olszewski, Drag, Włoch (60 Maj), Ficek, Czarniecki – Stolarczyk (60 Godfrejów), Włodarczyk (46 Papież).
Sędziował: Łukasz Szymczyk. Żółte kartki: Florkowski, Liberacki - Drąg, Maj, Dębosz.

W derbach Nowej Huty były emocje i zwroty akcji. Grębałowianka przegrywała, a na początku II połowy, po dwóch golach Firka, przez kilkanaście minut była w lepszej sytuacji. Hutnik II wyrównał z karnego, lecz po chwili, też po „11”, stracił punkt.

Klasa okręgowa Kraków, grupa II. Relacje z meczów z 8-9 maja 2021

5 pokarmów, które mogą powodować nieświeży oddech. Nie jedz ich przed wyjściem z domu