Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 0:1 Dobosz 22, 1:1 D. Cyganik 46, 2:1 Thiam 80, 3:1...

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. 8. kolejka: wyniki, składy, relacje (29-30 września)

LKS Śledziejowice - Wiarusy Igołomia 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Dobosz 22, 1:1 D. Cyganik 46, 2:1 Thiam 80, 3:1 Thiam 90+3
Śledziejowice: Sitarz - Kubik, F. Cyganik, Górski, Windak (46 Stasik) - Wąs (50 Duda), Moskal (50 Makieła), D. Cyganik, Kłoda, Buraczek - Ślaski (70 Thiam).
Wiarusy: Jaszczyński - P. Nowak (46 S. Galus), Mazur, Gurda, Feluś - Wójcik (60 R. Galus), Ziółko, Boligłowa, Jagła (70 Dominik) - Siwek, Dobosz.
Sędziował: Artur Dudek. Widzów: 100. Żółte kartki: Górski, Stasik, Wąs - Dobosz.

W starciu beniaminków po I połowie prowadzili goście - Dobosz przerzucił piłkę nad bramkarzem (asystę zaliczył Jagła). Tuż po przerwie śledziejowiczanie doprowadzili do remisu, gdy D. Cyganek efektownie trafił, od słupka, z 20 m w dalszy róg. W końcówce miejscowi zapewnili sobie pełną pulę, a bohaterem został rezerwowy Thiam, który zdobył dwie bramki. Najpierw z 7 m sfinalizował rajd Kłody, później strzelił przewrotką z 25 m.

Do tych krajów chcą wracać podróżnicy. Odpowiedzi zadziwiają!

Zlewozmywak – jak go wyczyścić, aby pozbyć się bakterii? Zrób płyn bez grama chemii