W meczu 17. kolejki w grupie III klasy okręgowej Kraków Pasternik Ochojno przegrał u siebie z LKS Mogilany.

Pasternik Ochojno - LKS Mogilany 0:5 (0:0)
Bramki:
0:1 Chachlowski 51, 0:2 Bobek 59, 0:3 Chachlowski 69, 0:4 Kiebuła 80, 0:5 Baran 90+1.

Mogilany: Bożok - W. Kurleto (46 Suder), Mielcarek, Nocoń, Jagła - Przesławski (75 Baran), Targosz (67 Wojtaczka), Bobek, Chachlowski, Frasik (70 Kiebuła) - Piszczewskij.

Pasternik: Papież - A. Świątko (55 Mistarz), S. Guzik, Matusik, Majewski (80 Tomana) - Wrona, Fiszczenko (70 M. Kurleto), Mróz, Filipowski (75 Hubanow) - J. Guzik, J. Świątko.

Sędziował: Michał Gurgul. Widzów: 200. Żółte kartki: Chachlowski, Baran - Wrona.

Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że przebudowana ekipa z Mogilan poradzi sobie w walce o utrzymanie. Drugi raz z rzędu wygrała 5:0 z wyżej notowanym rywalem, poprzednio w takich rozmiarach pokonała Rabę Dobczyce.

Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa. Goście wypunktowali rywali po przerwie, dwie bramki zdobył Chachlowski, a najładniejszy był ostatni gol, po zespołowej akcji, którą zakończył Baran. Dwie asysty zanotował Piszczewskij.

Inny niedzielny mecz 17. kolejki: Targowianka - Gdovia