Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Gdovia Gdów 5:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Kowalczyk 19, 2:0 Piątek 31, 3:0 Cyganek 40, 4:0 Stasik 78, 5:0 Wojtyna 84.
Węgrzcanka: Burkat-Atroszczyk - Łatka, Cyganek (80 Jasiołek), Górski, Grotkowski - Stasik, Czerlunczakiewicz, Stós (65 Żydkow), Manaseryan (52 J. Guzik), Piątek (60 Włoch) - Kowalczyk (75 Wojtyna).
Gdovia: Mrozowski - Ochoński, Świątko, Dubiel, Rozwadowski (72 Banasiuk) - Sala (72 Sz. Nowak), Galas, Krężelok (46 Wyporek), Rynduch, Bogusławski - K. Nowak.
Sędziował: Daniel Nowak. Żółta kartka: Wojtyna.

Spadkowicz z Węgrzc Wielkich wreszcie uzyskał wynik na miarę oczekiwań po kandydacie do awansu. Prowadzenie dał Kowalczyk, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Przed przerwą trafili jeszcze Piątek (po prostopadłym podaniu) i Cyganek (dopełnił formalności po zagraniu z boku). W II połowie Węgrzcanka nadal miała przewagę, a podkreśliła ją golami w końcówce.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów 5. kolejki (11 września 2021)

Szczęściarzom w Krakowie opłaciło się postawić na Mini Lotto. Dwie wysokie wygrane!