Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Tempo Rzeszotary - Raba Dobczyce 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Bitka 10, 1:1 Duda 78, 1:2 Duda 90, 2:2 M. Kuc 90+5, 3:2 M. Kuc 90+7.
Tempo: Chlistała - Lasek, Zdun, Chodźko, T. Burda - Wątor (70 Kopcik), Kolbusz (75 Stefanik), Chachlowski, Prusak - Bitka (46 Stryszowski), M. Kuc.
Ruman - Czarnota, Krawczyk, Kubiński, R. Zborowski - Ptak (79 Brewczyński), Ł. Ziemianin, R. Hyży, Kabaja (85 M. Ziemianin), M. Zborowski - Ładyga (56 Duda).
Sędziował: Wojciech Potańczyk. Żółte kartki: Bitka, Zdun, Kopcik, Stryszowski - Kabaja, Duda, M. Zborowski, Krawczyk.

Po porażce szanse Raby na awans zmalały, bo liderująca Wiślanka w tej kolejce (grała awansem w środę) zwyciężyła. Ekipa z Dobczyc długo przegrywała (prowadzenie gospodarzom dał Bitka), lecz w końcówce dwa gole rezerwowego Dudy dały jej prowadzenie. Tempo jednak walczyło do końca i zostało nagrodzone. Bohaterem został M. Kuc, który w doliczonym czasie przechylił szalę na korzyść miejscowych, wykorzystując zagrania Chodźki i Laska. Decydującego gola strzelił piętą.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów z 5 czerwca 2021, tabela

Polecamy

Bartosz Jaroch: Jeśli strzelamy gola w 91 minucie, to nie mamy prawa już go stracić

Magda Linette z awansem do drugiej rundy w Madrycie. Teraz zagra z Aryną Sabalenką!

Probierz poleciał do Stanów oglądać zawodnika. Zagra na Euro?