Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Wróblowianka Kraków - Jordan-Sum Zakliczyn 4:3 (1:3)
Bramki: 0:1 Kiebuła 7, 0:2 Gudz 15, 1:2 Szwajdych 25 karny, 1:3 Jędrszczyk 40, 2:3 Gawlik 54, 3:3 Szwajdych 75, 4:3 Bagnicki 90+4.
Wróblowianka: Kujawka - Gawlik, Markiewicz, Morawski, Kaczmarczyk - Koczara (46 Mazur), Mordec, Kutowyj, Piątek (80 Hodurek) - Bagnicki, Szwajdych.
Jordan-Sum: E. Burkat - Gudz, Gądek, Jabłoński, A. Ślusarczyk (75 M. Ślusarczyk) - Wójcik (70 Zlezarczyk), A. Burkat, Jędrszczyk, Kwater (46 Płoszaj), Surówka - Kiebuła.
Sędziował: Grzegorz Malada. Żółte kartki: Gudz, Płoszaj, A. Ślusarczyk, M. Ślusarczyk, Jabłoński.

Niepokonany wiosną Jordan prowadził do przerwy dwoma bramkami, lecz w II połowie stracił wszystko. Po rożnym i główce Szwajdycha Wróblowianka doprowadziła do remisu 3:3, a w doliczonym czasie gry zapewniła sobie zwycięstwo. Po zagraniu obrońcy bramkarz gości poślizgnął się na mokrej po oberwaniu chmury murawie, z czego skorzystał Bagnicki, przejmując piłkę i dopełniając formalności.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje z meczów z 5 czerwca 2021, tabela

Polecamy

Zapomniany wirus powraca i atakuje ze zdwojoną siłą. Coraz więcej zachorowań w Polsce

Twoja aktywność Google: co wie o tobie Google i jak usunąć historię?