Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Błękitni Bodzanów - Radziszowianka Radziszów 2:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Romek 35, 0:2 Wcisło 49, 1:2 Romek 54 samob., 2:2 Klęk 62, 2:3 Wcisło 74, 2:4 Węgrzyn 77.
Błękitni: Machlowski - J. Jastrzębski, Flak, Urbaniec, Malinowski (65 Lebiest) - Najder, Pamuła, Łuc (46 Piszczek), Stachura (75 Fraś), A. Jastrzębski - Klęk.
Radziszowianka: Nędza - Niestój, Pilch, Baliga, Goncerz - Bierówka (60 Pakosz), Danaj, Zięcik, Węgrzyn (76 Mazur) - Sosin (17 Romek), Wcisło (86 Baran).
Sędziował: Artur Grzegorczyk. Żółte kartki: Machlowski, Pamuła, Malinowski - Niestój.

Wyżej notowana Radziszowianka prowadziła już dwoma golami (Wcisło asystował Romkowi, a później zamknął centrę Niestója), ale po przerwie mogła wszystko stracić. Walczący o utrzymanie Błękitni w II połowie wyrównali (po „samoboju” Romka oraz trafieniu Klęka w sytuacji sam na sam), mieli też kolejne szanse, zmarnowane przez Klęka i Piszczka (dwukrotnie). To się zemściło, goście zapewnili sobie komplet punktów (Wcisło trafił po indywidualnej akcji, Węgrzyn - po rozegraniu z Danajem).