Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Górnik Wieliczka – Pasternik Ochojno 4:1 (2:1)
Bramki: 0:1 J. Świątko 25, 1:1 Kurzawiński 34 karny, 2:1 Kłys 42, 3:1 Rudzik 70, 4:1 Rudzik 80.
Górnik: Hebda – Pietrzyk, Makówka, Idzi, Góralczyk (40 Józefek) – Kłys (60 Polus), Kurzawiński, Wiech (75 Wrześniak), Pawelec (85 Steinhoff), Rudzik – Półtorak (80 Rządzik).
Pasternik: Karagiannakos - Ostafin (60 A. Świątko), Stańko (78 M. Molus), Tomana, Szot – Thier (78 Krężelok), Juszczak (33 Galas), Mróz, Matoga – J. Świątko, Pabian (60 Zając).
Sędziował: Tomasz Piróg. Żółte kartki: Pawelec, Józefek – Galas, Matoga.

Debiut trenera Górnika Piotra Kurylonka był udany. Początek należał do gości, trafił J. Świątko. Faul bramkarza na Półtoraku dał gospodarzom karnego i remis, a przed przerwą po kontrze objęli prowadzenie. W II połowie dwie centry (z rożnego i po kontrze) Rudzik zamienił na gole.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Relacje ze wszystkich spotkań 24-25 kwietnia 2021

Sukces na wyciągnięcie ręki – kobieby Śląsk zagra o puchar!