KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW, GRUPA III - WIOSNA 2016

Opracowanie: Artur Bogacki, (AND)
W pierwszej kolejce rundy wiosennej Raba Dobczyce wygrała u siebie 1:0 z Orłem Myślenice
W pierwszej kolejce rundy wiosennej Raba Dobczyce wygrała u siebie 1:0 z Orłem Myślenice Fot. Raba/Bartłomiej Polończyk

CZARNI STANIĄTKI
Adres:
ul. Sportowa 50, 32-004 Staniątki.

Prezes: Adam Gawlik, trener: Piotr Gruszka, kierownik drużyny: Janusz Kiełbasa.
Bramkarze: Oliver Bartnik (89), Paweł Dąbroś (86), Jakub Fiałka (94), Kamil Tomasik (96).
Obrońcy: Łukasz Górski (96), Konrad Janas (97), Filip Jasiołek (96), Michał Kaczmaryk (94), Krystian Malinowski (93), Łukasz Małajowicz (89), Andrzej Perdał (87), Karol Szeląg (96), Dawid Szewczyk (96), Piotr Śledziowski (95), Grzegorz Wdaniec (99).
Pomocnicy i napastnicy: Tomasz Drabik (93), Jakub Fryda (94), Michał Gawlik (88), Robert Klima (79), Michał Kot (96), Dawid Kowalczyk (88), Marcin Kowalczyk (93), Mateusz Łach (81), Maciej Pawlik (95), Maciej Rydz (96), Jakub Różycki (94), Tomasz Sobolewski (92), Michał Ślusarz (93), Krzysztof Turecki (84), Patryk Wojtoń (96), Patryk Zabzdyr (98).
Przybyli: Fryda, Pawlik (obaj Borek Kraków), Szeląg (Wiślanka Grabie), Ślusarz (Stal Sanok).
Ubyli: Andrzej Marek (Strażak Kokotów), Michał Maślanka, Michał Tarniowy (nie wznowili treningów).

DZIECANOVIA
Adres:
Dziekanowice 32, 32-410 Dobczyce.

Prezes: Roman Miękina, trener: Grzegorz Turcza, kierownik drużyny: Janusz Rudek.
Bramkarze: Dawid Miazga (90), Jacek Pitala (94) .
Obrońcy: Tomasz Idzi (96), Konrad Jasek (97), Szymon Rudzik (93), Piotr Stanak (97), Kacper Winiarski (92), Tomasz Wolak (84), Karol Wysopal (91).
Pomocnicy i napastnicy: Michał Boroń (89), Mateusz Homoncik (91), Konrad Idzi (95), Maciej Jakubowski (96), Jarosław Juras (93), Sebastian Klimczyk (95), Mateusz Michalik (93), Marcin Pituła (83), Dawid Serafin (98), Adrian Sosin (94), Bartłomiej Tuleja (97), Grzegorz Wojnarowski (85).
Przybyli: Boroń (Orzeł Piaski Wielkie), Sosin (Wiślanka Grabie).
Ubyli: Daniel Dębowski, Maciej Sarka (nie wznowili treningów), Krystian Rapacz (Gajowianka), Artur Rusin (Pcimianka).

GDOVIA
Adres:
ul. Krakowska 398, 32-420 Gdów.

Prezes: Jacek Ślósarczyk, trener: Robert Włodarz, kierownik drużyny: Witold Ciężarek.
Bramkarze: Dariusz Chwajoł (85), Adrian Łapczyński (96), Mariusz Pieprzyk (86), Damian Woźniak (93).
Obrońcy: Mieszko Dubiel (87), Adam Karcz (84), Piotr Kasprzyk (84), Grzegorz Kulma (94), Mateusz Radwański (96), Grzegorz Strojek (86), Adrian Wieciech (96), Łukasz Wójcik (81).
Pomocnicy i napastnicy: Mateusz Cebula (91), Konrad Kasprzyk (89), Paweł Kawaler (92), Mateusz Klejdysz (96), Damian Kulma (94), Paweł Kulma (86), Enrique Meinguer (86), Jakub Noga (94), Andrzej Pałka (86), Mateusz Rojek (93), Tobiasz Stokłosa (86), Dawid Stopa (86), Jakub Tańcula (96), Sebastian Wołek (93).
Przybyli: Meinguer, Wójcik (obaj Piłkarz Podłęże), Stokłosa (Uszew), Wieciech (Szreniawa Nowy Wiśnicz).
Ubyli: Kamil Czajkowski (Drwinia), Bartłomiej Dańda (Iskra Zakrzów), Marek Grochola (kontuzja), Mateusz Stawarz (wyjazd zagraniczny).

GOŚCIBIA SUŁKOWICE
Adres:
ul. Sportowa 45, 32-440 Sułkowice.

Prezes: Jacek Burkat, prezes sekcji piłki nożnej: Leszek Tyrawa, trener: Leszek Lisowski, kierownicy drużyny: Wiesław Trąbka i Stanisław Profic.
Bramkarze: Łukasz Mardaus (96), Wiesław Światłoń (83).
Obrońcy: Dawid Bernecki (96), Dominik Bernecki (96), Jakub Jędrzejowski (96), Piotr Listwan (97), Kamil Ostafin (95), Paweł Sroka (97), Piotr Stokłosa (86), Arkadiusz Wyrwała (87).
Pomocnicy i napastnicy: Adrian Biela (95), Maciej Biela (90), Mateusz Biela (85), Paweł Golonka (94), Jan Irzyk (98), Mateusz Krupa (97), Artur Krzywoń (95), Grzegorz Ławrowski (86), Jarosław Mardaus (91), Krzysztof Stokłosa (87), Mariusz Stokłosa (73), Wojciech Tyrawa (91), Jakub Wyrwała (89).
Nikt nie przybył.
Ubyli: Paweł Sroka (nie wznowił treningów), Wiktor Gruchała, Jacek Moskała (do juniorów).

HEJNAŁ KRZYSZKOWICE
Adres:
Krzyszkowice 7, 32-445 Krzyszkowice.

Prezes: Mariusz Pustuła, trener: Paweł Tomeczko, kierownik drużyny: Sebastian Karaim.
Bramkarz: Karol Obłaza (90).
Obrońcy: Marek Bidziński (90), Mateusz Kopta (91), Michał Muniak (87), Piotr Obłaza (84), Jakub Osmola (91), Mateusz Szczurek (92), Paweł Tomeczko (78).
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Baran (95), Mariusz Burda (87), Sławomir Ciaputa (87), Mateusz Durlatka (80), Grzegorz Galas (90), Kacper Kasprzyk (96), Kamil Lelito (98), Paweł Płonka (90), Kamil Surówka (99), Przemysław Szlachetka (99).
Przybyli: Kasprzyk (Grodzisko Raciechowice), Surówka, Szlachetka (obaj z juniorów).
Ubyli: Gabriel Baran, Bogdan Budzowski (szukają klubów), Maciej Blecharczyk, Piotr Galas, Łukasz Gaździk, Mariusz Kęsek (nie wznowili treningów), Jakub Niedźwiedź (kontuzja).

JORDAN-SUM ZAKLICZYN
Adres:
Zakliczyn 403, 32-406 Siepraw.

Prezes: Stanisław Kasina, trener: Robert Nowak, kierownik drużyny: Sylwester Wojtycza.
Bramkarze: Mateusz Bies (96), Emanuel Burkat (94), Kacper Burkat (97).
Obrońcy: Filip Grotkowski (90), Mariusz Kwinta (98), Dmytro Ostrowskij (95), Adrian Piechówka (93), Przemysław Pitala (87), Dawid Ślusarczyk (96), Mateusz Ślusarczyk (91).
Pomocnicy i napastnicy: Piotr Bagnicki (80), Amadeusz Burkat (95), Dominik Dembiński (96), Jurij Druzjuk (97), Łukasz Dobosz (94), Bartosz Karpeta (95), Dmytro Krawczuk (96), Artur Mistarz (95), Patryk Wiechniak (97), Łukasz Wilk (84), Szymon Wielgus (97).
Przybyli: trener Nowak; Bagnicki (Skawinka), Bies (Wisła), Grotkowski (Michałowianka), Karpeta (wznowił treningi), Ostrowskij (powrót po kontuzji), Pitala, Wilk (obaj Sparta Winiary).
Ubyli: grający trener Mirosław Jaśkowiec; Danił Aleksjejczenko, Szymon Baran, Tomasz Juszczak, Rafał Nowak (nie wznowili treningów), Konrad Burkat, Mariusz Firek, Mateusz Firek (szukają klubów), Tomasz Czyżowski (Orzeł Piaski Wielkie).

KARPATY SIEPRAW
Adres:
ul. Jana Pawła II 100, 32-447 Siepraw.

Prezes: Szymon Marek, trener: Jacek Mróz, kierownik drużyny: Magdalena Selecka.
Bramkarze: Jarosław Sikora (96), Marek Wróblewski (85).
Obrońcy: Karol Biskup (97), Szymon Matoga (94), Przemysław Siatka (99), Jakub Stańko (95), Mateusz Suder (88), Tomasz Szablowski (78).
Pomocnicy i napastnicy: Sławomir Juszczak (99), Michał Matoga (95), Marcin Mieszczak (95), Dawid Orzechowski (99), Bartłomiej Pabian (96), Semen Poliakow (95), Sebastian Sepioł (88), Tomasz Szczytyński (88), Dawid Szot (95), Bartłomiej Zając (95).
Przybyli: Stańko (Borek Kraków), Szczytyński (Orzeł Piaski Wielkie), Szot (Górnik Wieliczka), Zając (Wiślanka Grabie).
Ubyli: Marcin Sołtys, Mateusz Wiechniak (obaj kontuzja), Szymon Bidziński, Błażej Lech, Konrad Onderka, Piotr Oramus, Maciej Ostrowski, Konrad Panuś, Sebastian Sekuła, Jakub Sieprawski, Dominik Suder (nie wznowili treningów).

ORZEŁ MYŚLENICE
Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 114, 32-400 Myślenice.

Prezes: Edward Łapa, trener: Kamil Ostrowski, kierownicy drużyny: Elżbieta Bryjak i Sławomir Nowak.
Bramkarze: Marek Pajka (90), Szymon Wróblewski (95).
Obrońcy: Dominik Górka (92), Adrian Kasprzyk (92), Kamil Lesiński (90), Przemysław Leśniak (90), Paweł Maślak (97), Łukasz Mikołajczyk (83), Mateusz Mistarz (83), Mateusz Pajka (97).
Pomocnicy i napastnicy: Jakub Bartosz (00), Michał Górka (92), Rafał Kański (81), Mariusz Kasperek (97), Witold Kubala (93), Bartłomiej Łętocha (91), Piotr Łętocha (90), Arkadiusz Nosal (00), Krzysztof Pyzio (93), Mateusz Sabała (97), Tomasz Sabała (97), Dariusz Ślusarz (89), Łukasz Święch (84), Krzysztof Żak (88).
Przybyli: Bartosz, Nosal (obaj z juniorów), Wróblewski (wznowił treningi, ostatnio Karpaty Siepraw).
Ubyli: Wojciech Filipiec, Bartłomiej Nawieśniak, Bartłomiej Ziółkowski (nie wznowili treningów), Karol Kowal (Iskra Głogoczów).

PCIMIANKA
Adres:
Pcim 46, 32-432 Pcim.

Prezes: Jan Pawlik, trener: Mateusz Miś, kierownik drużyny: Roman Olszanicki.
Bramkarze: Jakub Bodzioch (99), Krzysztof Buksiak (94), Tomasz Jacaszek (94).
Obrońcy: Mariusz Bajak (84), Dorian Fijak (89), Maciej Jabłoński (83), Bartosz Pawlik (95), Bartłomiej Pilch (94), Kamil Wróbel (95), Kacper Zięba (98), Krzysztof Zięba (98).
Pomocnicy i napastnicy: Arkadiusz Duda (94), Mateusz Dąbrowa (89), Grzegorz Hanusiak (99), Dominik Hodana (99), Przemysław Konik (88), Kamil Lipiec (95), Marek Marszalik (84), Piotr Muniak (89), Dawid Nosek (90), Artur Olszanicki (95), Artur Rusin (86), Grzegorz Starmach (98), Michał Śliwa (99), Kamil Tęczar (93), Jakub Zięba (99).
Przybyli: trener Miś; Jabłoński (Michałowianka), Jacaszek (Górnik Wieliczka), Lipiec (wolny transfer), Rusin (Dziecanovia), Wróbel (Beskid Tokarnia).
Ubyli: trener Marcin Kostera; Przemysław Kołodziej (nie wznowił treningów), Dawid Marosek (Jałowiec Stryszawa via Grębałowianka Kraków), Sebastian Pamuła (kontuzja).

RABA DOBCZYCE
Adres:
ul. Podgórska 2, 32-410 Dobczyce.

Prezes: Tomasz Krasek, trener: Piotr Żuk, kierownik drużyny: Bartłomiej Polończyk.
Bramkarze: Adrian Grandys (97), Michał Ruman (82).
Obrońcy: Krzysztof Budyn (91), Bartłomiej Czarnota (92), Piotr Godula (83), Piotr Grudzień (82), Bartłomiej Krawczyk (96), Mateusz Sabała (97), Sławomir Szlósarczyk (94), Rafał Zborowski (92).
Pomocnicy i napastnicy: Piotr Brytan (83), Mateusz Ciask (98), Arkadiusz Dudek (95), Grzegorz Gorzkowski (91), Bartłomiej Idzi (95), Radosław Hyży (98), Szczepan Hyży (92), Patryk Kubacki (97), Damian Piwowarczyk (88), Maciej Piwowarczyk (94), Ireneusz Widła (82), Michał Zborowski (96), Mateusz Ziemianin (97), Łukasz Ziemianin (95), Piotr Żuk (79).
Przybyli: R. Hyży (z juniorów), Widła (Sparta Winiary).
Ubyli: Błażej Mazurkiewicz (Rokita Kornatka) - w trakcie załatwiania, Paweł Mróz (kontuzja).

LKS RUDNIK
Adres:
Biertowice 258, 32-440 Sułkowice.

Prezes: Józef Pająk, trener: Piotr Gaździcki, kierownicy drużyny: Tomasz Kawecki i Robert Szuba.
Bramkarz: Maciej Dziułka (98).
Obrońcy: Piotr Gaździcki (83), Jan Listwan (95), Zbigniew Marek (84), Paweł Piątek (86).
Pomocnicy i napastnicy: Bartosz Bargieł (97), Andrzej Cebula (86), Tomasz Flaga (96), Piotr Gancarczyk (91), Łukasz Klimczyk (85), Grzegorz Kowalczyk (92), Tomasz Kurowski (95), Michał Listwan (91), Karol Mistarz (97), Sylwester Palacz (87), Marek Szlachetka (92).
Przybyli: Dziułka, Mistarz (obaj z juniorów).
Ubyli: Jarosław Kawecki, Michał Polak, Mateusz Szuba (nie wznowili treningów), Przemysław Kotlarczyk (Garbarz Zembrzyce).

TARGOWIANKA
Adres:
Targowisko 423, 32-015 Kłaj.

Prezes: Paweł Piwowar, trener: Krystian Pać, kierownik drużyny: Patryk Świętek.
Bramkarze: Rafał Motak (76), Szymon Piwowar (96), Jan Zachariasz (86).
Obrońcy: Dariusz Karnia (80), Piotr Konieczny (77), Arkadiusz Lekki (93), Damian Rębisz (91), Tomasz Sendor (88), Dariusz Świętek (92), Filip Świętek (97), Sylwester Świętek (92), Rafał Wisłocki (86).
Pomocnicy i napastnicy: Grzegorz Banaszek (93), Michał Baranowski (98), Przemysław Domański (89), Dawid Byrski (90), Mateusz Fortuna (91), Artur Kordyl (86), Marcin Kossak (80), Krystian Pać (81), Dawid Pilch (96), Adrian Piwowar (99), Mateusz Stolarski (93), Daniel Suchan (89), Marek Szafraniec (83), Michał Szczepański (91), Jakub Świętek (94), Kamil Świętek (96), Patryk Świętek (91), Filip Zdonek (93), Adrian Życzyński (90).
Przybyli: Banaszek (Glinik Gorlice), Baranowski (Wisła Kraków), Byrski (Pogoń Miechów), Domański (wznowił treningi, ostatnio AP Kmita Zabierzów), Kordyl (wznowił treningi, ostatnio Wiślanka Grabie), Rębisz (wznowił treningi, ostatnio Clepardia Kraków), Szczepański (Słowianin Grębów), Zdonek (Liszczanka Liszki).
Ubyli: Grzegorz Dąbrowski, Michał Lisowski, Wojciech Włodarczyk, Bartosz Wsołek (nie wznowili treningów), Bartłomiej Podolecki, Dominik Prytko (obaj kontuzja).

TEMPO RZESZOTARY
Adres:
Rzeszotary 9, 32-040 Świątniki Górne.

Prezes: Zbigniew Malec, trener: Marcin Pasionek, kierownik drużyny: Józef Dymanus.
Bramkarze: Grzegorz Chlistała (88), Maciej Gawor (98), Mateusz Kotaś (87), Adrian Wątor (97).
Obrońcy: Tomasz Burda (86), Mirosław Gawęda (81), Paweł Kornio (85), Tomasz Kuc (99), Marcin Pasionek (77), Mirosław Sikora (86), Sylwester Sikora (82).
Pomocnicy i napastnicy: Dionys Bitka (91), Dariusz Burda (77), Konrad Dębiec (96), Karol Grochal (99), Filip Kaczor (89), Łukasz Kotaś (87), Łukasz Kozioł (86), Jakub Kubik (99), Marek Kuc (95), Grzegorz Lasek (87), Hubert Pamuła (99), Szymon Pamuła (97), Mateusz Sikora (93), Michał Staśko (91), Paweł Stryszowski (85), Michał Tylek (98).
Przybyli: Grochal, Kubik, H. Pamuła, Tylek (wszyscy z juniorów).
Ubyli: Adrian Szymski (szuka klubu), Łukasz Matoga (nie wznowił treningów).

WOLNI KŁAJ
Adres:
ul. Sportowa 6, 32-015 Kłaj.

Prezes: Jerzy Czubak, trener: Wojciech Rajtar, kierownik drużyny: Józef Świegoda.
Bramkarze: Dariusz Michalski (78), Dominik Stępień (95).
Obrońcy: Karol Bednarek (96), Dominik Brózda (98), Dominik Dyba (97), Michał Kierot (88), Jakub Roda (81), Mateusz Roda (89), Michał Seweryn (80), Łukasz Tomczak (87).
Pomocnicy i napastnicy: Krzysztof Chróściel (78), Jarosław Chryczyk (85), Rafał Flasiński (80), Robert Kawulka (92), Jan Kuśnierz (93), Rafał Łysek (95), Michał Nowak (83), Szymon Olszak (95), Krystian Pietrzak (91), Piotr Piotrowski (95), Filip Romański (93), Tomasz Szmalec (89), Paweł Tarnawski (94), Adam Tekielski (96), Dawid Trojański (87), Jędrzej Wiktorowicz (96).
Przybyli: Brózda (Puszcza Niepołomice), Olszak (Świniarsko), Pietrzak (wznowił treningi, ostatnio Orzeł Iwanowice), Piotrowski (Czarnochowice), Stępień (wznowił treningi), Tarnawski (Dynovia Dynów).
Ubyli: Krzysztof Buczek, Maciej Łysek, Kamil Tomczak (nie wznowili treningów).

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie