Klasa okręgowa Kraków I. Spójnia Osiek lepsza od Orła Bębło [ZDJĘCIA]

Artur Bogacki
Spójnia Osiek - Orzeł Bębło
Spójnia Osiek - Orzeł Bębło Artur Bogacki
W meczu 9. kolejki (9.10.2021) w grupie I klasy okręgowej Kraków Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada na swoim boisku wygrała 7:0 (5:0) z Orłem Bębło. Zobacz zdjęcia z tego spotkania. Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada - Orzeł Bębło 7:0 (5:0)

Bramki: 1:0 A. Żmuda 7, 2:0 A. Żmuda 17, 3:0 A. Żmuda 21, 4:0 Bigaj 38, 5:0 A. Żmuda 45, 6:0 Cudejko 67, 7:0 samob. 87.
Spójnia: Siuzdak - Mendak, Szymczyk, Duda, Świda (60 Kania) - Bigaj (46 Gałka), Wolny (46 Gąsior), Cudejko, Lewandowski, A. Żmuda - P. Żmuda (46 Dudzik).
Orzeł: Siek - Nędzka (46 Sendecki), Wakuła, Cieśla, Czepiżak - Szatan, Bajołek, Zawadzki, Gwóźdź, Nawrocki - Rednau.
Sędziował: Kamil Januszek Żółte kartki: A. Żmuda - Czepiżak.

Lider bez problemu zaksięgował kolejne trzy punkty. Już do przerwy było „po meczu”, bo gospodarze prowadzili 5:0, potem mogli już oszczędzać siły. Cztery bramki w I połowie strzelił A. Żmuda. Najładniejsze było trafienie Cudejki - przewrotką z 7 metrów.