Klasa okręgowa Kraków II: Kabel Kraków - Orzeł Piaski Wielkie. Zobacz zdjęcia z meczu 13. kolejki

Kabel Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (6.11)
Kabel Kraków - Orzeł Piaski Wielkie (6.11) Andrzej Banaś
W ostatniej kolejce rundy jesiennej (13.) w grupie II klasy okręgowej Kraków Kabel zremisował na swoim stadionie z Orłem Piaski Wielkie. Zobaczcie, co działo się na boisku i trybunach. Kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Kabel Kraków - Orzeł Piaski Wielkie 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Kozieł 30, 1:1 Pranowicz 82.
Kabel: Fundament - Pranowicz, Mielecki, Wett (69 Sieracki), Kwiatek (64 Wasylenko), Hroszko (80 Woźniak), Vardanyan (46 Nowak), Pieczarkowski, Białas, Hankus (69 Żelechowski), Stachel.
Orzeł: Bonczyk - Partyka, Hołuj, Uwakwe, Tatarski - Śliski, Łabuś (85 P. Kociołek), Kaczor, P. Ciesielski (8 Dykacz, 70 Tomaszewski), Wrona (60 Ożóg) - Kozieł.
Sędziował: Kamil Kołodziejczyk. Żółte kartki: Uwakwe, Śliski, Partyka - Hankus. Widzów: 100.

Orzeł dopiero po raz drugi stracił punkty (wcześniej przegrał z Wieczystą II). Faworyzowani goście w I połowie mieli przewagę, z kilku okazji wykorzystali tylko jedną: po rzucie wolnym piłka odbiła się od muru, Śliski dośrodkował, a całość zwieńczył celny strzał Kozieła.

Po przerwie gospodarze zagrali lepiej i wywalczyli punkt. W 82 min w zamieszaniu po stałym fragmencie trafił Pranowicz (asystę zanotował Stachel).

• Skawinka Skawina - Wieczysta II Kraków 0:1 (0:1), Pachowicz 25

Po rundzie jesiennej liderem jest Wieczysta II, która wygrała 12 spotkań, 1 zremisowała. O 3 punkty wyprzedza Orła, reszta stawki ma już większą stratę. Dwa ostatnie miejsca w tabeli (spadkowe) zajmują Piast Wołowice i Cedronka Wola Radziszowska.

1._____Wieczysta II Kraków_____13_____37_____68-12
2._____Orzeł Piaski Wielkie _____13_____34_____40-10
3._____Prądniczanka Kraków_____13_____31_____54-15
4._____Kmita Zabierzów_____13_____24_____32-16
5._____Bronowianka Kraków_____13_____22_____24-25
6._____Kabel Kraków_____13_____17_____16-24
7._____Partyzant Dojazdów_____13_____16_____20-16
8._____Pogoń Kraków_____13_____15_____17-21