Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Grębałowianka Kraków – Zwierzyniecki Kraków 4:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Woźniak 3, 1:1 Krawczyk 50, 2:1 Kwater 55, 3:1 Kwater 65, 4:1 Kwater 82.
Grębałowianka: Kokosza – Liberacki (46 Czekaj), J. Gruchała, B. Gruchała – Lampart (78 Sawicki), Krawczyk (89 Kaplonskij), Pietruszewski, Florkowski, Jakubus – Firek (80 Pikuła), Kwater.
Zwierzyniecki: Teterycz – Klimas (65 Szmal), Koczwara, Filipowski, Kluba – Gajos (46 Rymarski), Młodnicki, Pydyś, Wolarek (80 Komenda), Dziura (69 Labzik) – Woźniak (70 Rutkowski).
Sędziował: Artur Dudek. Żółte kartki: Liberacki, Florkowski, Firek, Pikuła – Młodnicki, Dziura, Wolarek, Filipowski (dwie), Teterycz; czerwona: Filipowski (79).

Do przerwy goście prowadzili po ładnym strzale Woźniaka z 20 m. Na II połowę Grębałowianka wyszła odmieniona. Kwater asystował przy wyrównującym trafieniu Krawczyka, potem sam zdobył trzy gole (po centrach: Florkowskiego i dwóch Lamparta).

Klasa okręgowa Kraków II. Relacje z pierwszych meczów rundy wiosennej (24.04). Wieczysta pokonała Bronowiankę